Sea To Summit ASL041071-331703 spací vak Spacák typu múmia Šedá, Žltá
Kód: KEMSSUSPI0011Podrobný popis
Sea To Summit ASL041071-331703 spací vak Spacák typu múmia Šedá, Žltá| Množstvo | 1 |
| Hmotnosť | 584 g |
| Maximálna výška používateľa | 1700 cm |
| Výška | 1700 mm |
| Hmotnosť výplne | 375 g |
| Farba | Šedá, Žltá |
| S kapucňou | Áno |
| Doporučená teplota | 3 °C |
| Strana so zipsom | Zips na pravej strane |
| Model | Spacák typu múmia |
| Spodný teplotný limit | -1 °C |
| Uzáver zipsom | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sleeping bags |
|---|---|
| EAN: | 9327868150571 |
| Množstvo: | 1 |
| Hmotnosť: | 584 g |
| Maximálna výška používateľa: | 1700 cm |
| Výška: | 1700 mm |
| Hmotnosť výplne: | 375 g |
| Farba: | Šedá, Žltá |
| S kapucňou: | Áno |
| Doporučená teplota: | 3 °C |
| Strana so zipsom: | Zips na pravej strane |
| Model: | Spacák typu múmia |
| Spodný teplotný limit: | -1 °C |
| Uzáver zipsom: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
