Pamäťový modul Patriot Memory Signature PSD516G560081S 16 GB 1 x 16 GB DDR5 5600 Mhz
Kód: PAMPATSOO0063Podrobný popis
Pamäťový modul Patriot Memory Signature PSD516G560081S 16 GB 1 x 16 GB DDR5 5600 Mhz| ECC | Nie |
| Formát pamäte | 262-pin SO-DIMM |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5 |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 1 x 16 GB |
| Komponent pre | Laptop |
| CAS latencia | 46 |
| Typ vyrovnávacej pamäte | Unregistered (unbuffered) |
| Integrované ECC | Áno |
| Napätie pamäte | 1.1 V |
| Frekvencia pamäti | 5600 MHz |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Výška | 30 mm |
| Šírka | 69 mm |
| Hĺbka | 3 mm |
| Hmotnosť | 9,5 g |
| Typ balenia | Box |
| Hĺbka balenia | 16 mm |
| Šírka balenia | 53 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 18,5 g |
| Výška balenia | 168 mm |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS |
| Upozornenia | Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| EAN: | 4711378422238 |
| ECC: | Nie |
| Formát pamäte: | 262-pin SO-DIMM |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5 |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 1 x 16 GB |
| Komponent pre: | Laptop |
| CAS latencia: | 46 |
| Typ vyrovnávacej pamäte: | Unregistered (unbuffered) |
| Integrované ECC: | Áno |
| Napätie pamäte: | 1.1 V |
| Frekvencia pamäti: | 5600 MHz |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Výška: | 30 mm |
| Šírka: | 69 mm |
| Hĺbka: | 3 mm |
| Hmotnosť: | 9,5 g |
| Typ balenia: | Box |
| Hĺbka balenia: | 16 mm |
| Šírka balenia: | 53 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 18,5 g |
| Výška balenia: | 168 mm |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS |
| Upozornenia: | Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
