Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C8S 32 GB pamäťový modul 1 x 32 GB DDR4 3200 Mhz
Kód: PAMPATSOO0056Podrobný popis
Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C8S 32 GB pamäťový modul 1 x 32 GB DDR4 3200 Mhz| ECC | Nie |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4 |
| Napätie pamäte | 1.2 V |
| Formát pamäte | 260-pin SO-DIMM |
| Vnútorná pamäť | 32 GB |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Áno |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 1 x 32 GB |
| Komponent pre | Laptop |
| Frekvencia pamäti | 3200 MHz |
| CAS latencia | 18 |
| Verzia Intel Extreme Memory Profile (XMP) | 2.0 |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 3 mm |
| Šírka | 69 mm |
| Hmotnosť | 9,5 g |
| Výška balenia | 131 mm |
| Typ balenia | Blistr |
| Hĺbka balenia | 6 mm |
| Šírka balenia | 100 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 18,5 g |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS |
| Upozornenia | Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment., Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| EAN: | 814914029664 |
| ECC: | Nie |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4 |
| Napätie pamäte: | 1.2 V |
| Formát pamäte: | 260-pin SO-DIMM |
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP): | Áno |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 1 x 32 GB |
| Komponent pre: | Laptop |
| Frekvencia pamäti: | 3200 MHz |
| CAS latencia: | 18 |
| Verzia Intel Extreme Memory Profile (XMP): | 2.0 |
| Výška: | 30 mm |
| Hĺbka: | 3 mm |
| Šírka: | 69 mm |
| Hmotnosť: | 9,5 g |
| Výška balenia: | 131 mm |
| Typ balenia: | Blistr |
| Hĺbka balenia: | 6 mm |
| Šírka balenia: | 100 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 18,5 g |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS |
| Upozornenia: | Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment., Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
