Samsung HW-QS700F/EN Modul reproduktorov 3.1.2 kanálov Čierny
Kód: GKSSA1SOU0116Podrobný popis
Samsung HW-QS700F/EN Modul reproduktorov 3.1.2 kanálov Čierny| Počet výstupov HDMI | 1 |
| HDMI vstup | 1 |
| Optický vstup digitálneho audia | 1 |
| Počet HDMI portov | 2 |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Montáž na stenu | Áno |
| Zabudovaný Chromecast | Áno |
| Spotify Connect | Áno |
| Q-Symphony | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2 | Áno |
| Nočný režim | Áno |
| Podporované zvukové formáty | MP3, WAV, ALAC, OGG, FLAC, AIFF, AAC |
| Montovateľné na stenu | Áno |
| Farba | Čierna |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Šírka subwoofera | 21 cm |
| Hmotnost subwoofera | 9,8 kg |
| Hĺbka subwoofera | 40,3 cm |
| Výška subwoofera | 40,3 cm |
| Hmotnosť SoundBar | 5,1 kg |
| Výška | 60,4 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Režimy ekvalizéra | Adaptívny, Game Pro, Štandardný, Rozšírenie priestorového zvuku |
| Ekvalizér | Áno |
| Audio dekodéry | Dolby TrueHD |
| Výstupné zvukové kanály | 3.1.2 kanály/kanálov |
| Hĺbka balenia | 272 mm |
| Šírka balenia | 1182 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 18 kg |
| Výška balenia | 576 mm |
| Samsung technológie(AV/TV) | Active Voice Amplifier, Tap Sound |
| Upozornenia | Do not expose the device to moisture or water., The device contains electrical components - do not open the housing., Read and retain the operating instructions. |
| Počet reproduktorov | 11 |
| Subwoofer súčasťou | Áno |
| Pripojenie subwoofera | Bezdrôtový |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Soundbars |
|---|---|
| EAN: | 8806097071877 |
| Počet výstupov HDMI: | 1 |
| HDMI vstup: | 1 |
| Optický vstup digitálneho audia: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Montáž na stenu: | Áno |
| Zabudovaný Chromecast: | Áno |
| Spotify Connect: | Áno |
| Q-Symphony: | Áno |
| Podpora Apple AirPlay 2: | Áno |
| Nočný režim: | Áno |
| Podporované zvukové formáty: | MP3, WAV, ALAC, OGG, FLAC, AIFF, AAC |
| Montovateľné na stenu: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR): | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Šírka subwoofera: | 21 cm |
| Hmotnost subwoofera: | 9,8 kg |
| Hĺbka subwoofera: | 40,3 cm |
| Výška subwoofera: | 40,3 cm |
| Hmotnosť SoundBar: | 5,1 kg |
| Výška: | 60,4 mm |
| Hĺbka: | 120 mm |
| Šírka: | 1100 mm |
| Režimy ekvalizéra: | Adaptívny, Game Pro, Štandardný, Rozšírenie priestorového zvuku |
| Ekvalizér: | Áno |
| Audio dekodéry: | Dolby TrueHD |
| Výstupné zvukové kanály: | 3.1.2 kanály/kanálov |
| Hĺbka balenia: | 272 mm |
| Šírka balenia: | 1182 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 18 kg |
| Výška balenia: | 576 mm |
| Samsung technológie(AV/TV): | Active Voice Amplifier, Tap Sound |
| Upozornenia: | Do not expose the device to moisture or water., The device contains electrical components - do not open the housing., Read and retain the operating instructions. |
| Počet reproduktorov: | 11 |
| Subwoofer súčasťou: | Áno |
| Pripojenie subwoofera: | Bezdrôtový |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
