Logitech G 980-001301 set reproduktorov 120 W PC/Laptop Čierna 2.1 kanály/kanálov 30 W Bluetooth
Kód: PERLOGGLO0002Podrobný popis
Logitech G 980-001301 set reproduktorov 120 W PC/Laptop Čierna 2.1 kanály/kanálov 30 W Bluetooth| Dosah bezdrôtového pripojenia Bluetooth | 25 m |
| Bluetooth | Áno |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Verzia Bluetooth | 4.1 |
| Slúchadlové výstupy | 1 |
| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Pripojenie slúchadiel | 3,5 mm |
| RMS výkon | 120 W |
| Výstupný výkon (PMPO) | 240 W |
| Výstupné zvukové kanály | 2.1 kanály/kanálov |
| Odporúčané použitie | PC/Laptop |
| Farba | Čierna |
| Dodávané káble | USB |
| Napájací zdroj | AC |
| Šírka balenia | 362 mm |
| Hĺbka balenia | 426 mm |
| Výška balenia | 278 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 8,99 kg |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 306 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 382 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu | 442 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 10 kg |
| HS kód | 85182200 |
| Vrátane batérií | Nie |
| Podporované operačné systémy Mac | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Áno |
| Upozornenia | Store away from heat sources., Do not open the unit housing., Avoid contact of the device with water. |
| RMS výkon subwooferu | 60 W |
| Počet reproduktorov subwoofera | 1 |
| Hmotnost subwoofera | 5,4 kg |
| Rozmery subwoofera (š x h x v) | 255 x 207 x 404 mm |
| Zosilňovač v cene | Nie |
| Rozmery satelitného reproduktora | 166 x 118 x 148 mm |
| Hmotnosť satelitného reproduktora | 1,79 kg |
| RMS výkon satelitných reproduktorov | 30 W |
| Počet satelitných reproduktorov | 2 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Speakers |
|---|---|
| EAN: | 5099206076747 |
| Dosah bezdrôtového pripojenia Bluetooth: | 25 m |
| Bluetooth: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Verzia Bluetooth: | 4.1 |
| Slúchadlové výstupy: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Pripojenie slúchadiel: | 3,5 mm |
| RMS výkon: | 120 W |
| Výstupný výkon (PMPO): | 240 W |
| Výstupné zvukové kanály: | 2.1 kanály/kanálov |
| Odporúčané použitie: | PC/Laptop |
| Farba: | Čierna |
| Dodávané káble: | USB |
| Napájací zdroj: | AC |
| Šírka balenia: | 362 mm |
| Hĺbka balenia: | 426 mm |
| Výška balenia: | 278 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 8,99 kg |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 306 mm |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 382 mm |
| Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 442 mm |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 10 kg |
| HS kód: | 85182200 |
| Vrátane batérií: | Nie |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Upozornenia: | Store away from heat sources., Do not open the unit housing., Avoid contact of the device with water. |
| RMS výkon subwooferu: | 60 W |
| Počet reproduktorov subwoofera: | 1 |
| Hmotnost subwoofera: | 5,4 kg |
| Rozmery subwoofera (š x h x v): | 255 x 207 x 404 mm |
| Zosilňovač v cene: | Nie |
| Rozmery satelitného reproduktora: | 166 x 118 x 148 mm |
| Hmotnosť satelitného reproduktora: | 1,79 kg |
| RMS výkon satelitných reproduktorov: | 30 W |
| Počet satelitných reproduktorov: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
