ADATA Ultimate SU650 240 GB 2.5" Serial ATA III SLC
Kód: DIAADTSSD0025Podrobný popis
ADATA Ultimate SU650 240 GB 2.5" Serial ATA III SLC| Typ pamäte flash NAND | SLC (Single Level Cell) |
| Kapacita disku SSD | 240 GB |
| Sekvenčná rýchlosť zápisu (CDM) | 450 MB/s |
| Ochranné funkcie | Odolný proti nárazom, Odolný voči vibráciám |
| Sekvenčná rýchlosť čítania (CDM) | 520 MB/s |
| Sekvenčná rýchlosť zápisu (ATTO) | 450 MB/s |
| Sekvenčná rýchlosť čítania (SSD) | 500 MB/s |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 2000000 h |
| Sekvenčná rýchlosť čítania (ATTO) | 520 MB/s |
| NVMe | Nie |
| Náhodný zápis (4 KB) | 75000 IOPS |
| Formát SSD | 2.5" |
| Typ pamäte | SLC |
| Rozhranie | Serial ATA III |
| Sekvenčná rýchlosť zápisu (AS SSD) | 430 MB/s |
| Komponent pre | PC/Laptop |
| Rýchlosť prenosu dát | 6 Gbit/s |
| Náhodné čítanie (4 KB) | 20000 IOPS |
| ECC | Áno |
| Výška | 7 mm |
| Hmotnosť | 47,5 g |
| Šírka | 69,8 mm |
| Hĺbka | 100,5 mm |
| HS kód | 84717070 |
| Farba | Čierna |
| Certifikáty zhody | RoHS |
| Prevádzkové otrasy | 1500 G |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
| Odolnosť voči vibráciám | 20 G |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 85 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 5 - 95% |
| Špecifické technológie značky | SLC Caching |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| EAN: | 4713218461162 |
| Typ pamäte flash NAND: | SLC (Single Level Cell) |
| Kapacita disku SSD: | 240 GB |
| Sekvenčná rýchlosť zápisu (CDM): | 450 MB/s |
| Ochranné funkcie: | Odolný proti nárazom, Odolný voči vibráciám |
| Sekvenčná rýchlosť čítania (CDM): | 520 MB/s |
| Sekvenčná rýchlosť zápisu (ATTO): | 450 MB/s |
| Sekvenčná rýchlosť čítania (SSD): | 500 MB/s |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 2000000 h |
| Sekvenčná rýchlosť čítania (ATTO): | 520 MB/s |
| NVMe: | Nie |
| Náhodný zápis (4 KB): | 75000 IOPS |
| Formát SSD: | 2.5" |
| Typ pamäte: | SLC |
| Rozhranie: | Serial ATA III |
| Sekvenčná rýchlosť zápisu (AS SSD): | 430 MB/s |
| Komponent pre: | PC/Laptop |
| Rýchlosť prenosu dát: | 6 Gbit/s |
| Náhodné čítanie (4 KB): | 20000 IOPS |
| ECC: | Áno |
| Výška: | 7 mm |
| Hmotnosť: | 47,5 g |
| Šírka: | 69,8 mm |
| Hĺbka: | 100,5 mm |
| HS kód: | 84717070 |
| Farba: | Čierna |
| Certifikáty zhody: | RoHS |
| Prevádzkové otrasy: | 1500 G |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
| Odolnosť voči vibráciám: | 20 G |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 85 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 5 - 95% |
| Špecifické technológie značky: | SLC Caching |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
