Kingston Technology KC3000 512 GB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D TLC
Kód: DIAKINSSD0145Podrobný popis
Kingston Technology KC3000 512 GB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D TLC| Náhodné čítanie (4 KB) | 450000 IOPS |
| NVMe | Áno |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Komponent pre | PC/Laptop |
| Veľkosť M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| Typ radiča | Phison E18 |
| Rozhranie | PCI Express 4.0 |
| TBW hodnotenie | 400 |
| Rýchlosť zápisu | 3900 MB/s |
| Formát SSD | M.2 |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 1800000 h |
| Rýchlosť čítania | 7000 MB/s |
| Typ pamäte | 3D TLC |
| Náhodný zápis (4 KB) | 900000 IOPS |
| Hĺbka | 22 mm |
| Výška | 2,21 mm |
| Hmotnosť | 7 g |
| Šírka | 80 mm |
| Spotreba energie (čítanie) | 2,7 W |
| Spotreba energie (v pokoji) | 0,005 W |
| Spotreba energie (priemerná) | 0,34 W |
| Spotreba energie (zápis) | 4,1 W |
| HS kód | 84717070 |
| Druh chladenia | Chladič |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| EAN: | 740617324419 |
| Náhodné čítanie (4 KB): | 450000 IOPS |
| NVMe: | Áno |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Komponent pre: | PC/Laptop |
| Veľkosť M.2 SSD: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Typ radiča: | Phison E18 |
| Rozhranie: | PCI Express 4.0 |
| TBW hodnotenie: | 400 |
| Rýchlosť zápisu: | 3900 MB/s |
| Formát SSD: | M.2 |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 1800000 h |
| Rýchlosť čítania: | 7000 MB/s |
| Typ pamäte: | 3D TLC |
| Náhodný zápis (4 KB): | 900000 IOPS |
| Hĺbka: | 22 mm |
| Výška: | 2,21 mm |
| Hmotnosť: | 7 g |
| Šírka: | 80 mm |
| Spotreba energie (čítanie): | 2,7 W |
| Spotreba energie (v pokoji): | 0,005 W |
| Spotreba energie (priemerná): | 0,34 W |
| Spotreba energie (zápis): | 4,1 W |
| HS kód: | 84717070 |
| Druh chladenia: | Chladič |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
