Kioxia EXCERIA 2.5" 480 GB Serial ATA III TLC
Kód: DIAKIXSSD0002Podrobný popis
Kioxia EXCERIA 2.5" 480 GB Serial ATA III TLC| Formát SSD | 2.5" |
| Rýchlosť zápisu | 540 MB/s |
| Kapacita disku SSD | 480 GB |
| Rýchlosť prenosu dát | 6 Gbit/s |
| Komponent pre | Laptop |
| Náhodný zápis (4 KB) | 88000 IOPS |
| TBW hodnotenie | 120 |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 1500000 h |
| Náhodné čítanie (4 KB) | 82000 IOPS |
| Podpora DevSlp (spánok zariadenia) | Áno |
| Rýchlosť čítania | 555 MB/s |
| Typ pamäte | TLC |
| Rozhranie | Serial ATA III |
| Podpora TRIM | Áno |
| Šírka | 70,1 mm |
| Výška | 7,2 mm |
| Hĺbka | 100,5 mm |
| Hmotnosť | 45,6 g |
| Prevádzkové napätie | 5 V |
| Spotreba energie (priemerná) | 1,6 W |
| Spotreba energie (v pokoji) | 1,6 W |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 65 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 85 °C |
| Prevádzkové otrasy | 1500 G |
| Prevádzkové vibrácie | 20 G |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| EAN: | 4582563851856 |
| Formát SSD: | 2.5" |
| Rýchlosť zápisu: | 540 MB/s |
| Kapacita disku SSD: | 480 GB |
| Rýchlosť prenosu dát: | 6 Gbit/s |
| Komponent pre: | Laptop |
| Náhodný zápis (4 KB): | 88000 IOPS |
| TBW hodnotenie: | 120 |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 1500000 h |
| Náhodné čítanie (4 KB): | 82000 IOPS |
| Podpora DevSlp (spánok zariadenia): | Áno |
| Rýchlosť čítania: | 555 MB/s |
| Typ pamäte: | TLC |
| Rozhranie: | Serial ATA III |
| Podpora TRIM: | Áno |
| Šírka: | 70,1 mm |
| Výška: | 7,2 mm |
| Hĺbka: | 100,5 mm |
| Hmotnosť: | 45,6 g |
| Prevádzkové napätie: | 5 V |
| Spotreba energie (priemerná): | 1,6 W |
| Spotreba energie (v pokoji): | 1,6 W |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 65 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 85 °C |
| Prevádzkové otrasy: | 1500 G |
| Prevádzkové vibrácie: | 20 G |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
