PNY CS900 500 GB 2.5" Serial ATA III 3D TLC
Kód: DIAPNYSSD0030Podrobný popis
PNY CS900 500 GB 2.5" Serial ATA III 3D TLC| Kapacita disku SSD | 500 GB |
| Formát SSD | 2.5" |
| Hardwarové šifrovanie | Nie |
| Rozhranie | Serial ATA III |
| Typ pamäte | 3D TLC |
| Rýchlosť prenosu dát | 6 Gbit/s |
| Komponent pre | PC/Laptop |
| NVMe | Nie |
| Výška | 7 mm |
| Upozornenia | Protect against moisture., Do not disassemble the unit yourself., Do not expose to high temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| EAN: | 751492629957 |
| Kapacita disku SSD: | 500 GB |
| Formát SSD: | 2.5" |
| Hardwarové šifrovanie: | Nie |
| Rozhranie: | Serial ATA III |
| Typ pamäte: | 3D TLC |
| Rýchlosť prenosu dát: | 6 Gbit/s |
| Komponent pre: | PC/Laptop |
| NVMe: | Nie |
| Výška: | 7 mm |
| Upozornenia: | Protect against moisture., Do not disassemble the unit yourself., Do not expose to high temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
