Western Digital Red SN700 1 TB M.2 PCI Express 3.0 NVMe
Kód: DIAWESSSD0117Podrobný popis
Western Digital Red SN700 1 TB M.2 PCI Express 3.0 NVMe| Formát SSD | M.2 |
| Rozhranie | PCI Express 3.0 |
| Náhodné čítanie (4 KB) | 515000 IOPS |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 1750000 h |
| TBW hodnotenie | 2000 |
| Komponent pre | NAS |
| Rýchlosť prenosu dát | 8 Gbit/s |
| Kapacita disku SSD | 1 TB |
| Náhodný zápis (4 KB) | 560000 IOPS |
| NVMe | Áno |
| Rýchlosť čítania | 3430 MB/s |
| Rýchlosť zápisu | 3000 MB/s |
| Certifikácia | FCC, UL, TUV, KCC, BSMI, VCCI, C-Tick |
| Hmotnosť | 7,5 g |
| Hĺbka | 80 mm |
| Šírka | 22 mm |
| Výška | 2,38 mm |
| Prúd | 2,8 A |
| HS kód | 84717070 |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -55 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
| Upozornenia | Do not expose to high temperatures., Do not disassemble the unit yourself., Protect against moisture. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| EAN: | 718037891323 |
| Formát SSD: | M.2 |
| Rozhranie: | PCI Express 3.0 |
| Náhodné čítanie (4 KB): | 515000 IOPS |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF): | 1750000 h |
| TBW hodnotenie: | 2000 |
| Komponent pre: | NAS |
| Rýchlosť prenosu dát: | 8 Gbit/s |
| Kapacita disku SSD: | 1 TB |
| Náhodný zápis (4 KB): | 560000 IOPS |
| NVMe: | Áno |
| Rýchlosť čítania: | 3430 MB/s |
| Rýchlosť zápisu: | 3000 MB/s |
| Certifikácia: | FCC, UL, TUV, KCC, BSMI, VCCI, C-Tick |
| Hmotnosť: | 7,5 g |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Šírka: | 22 mm |
| Výška: | 2,38 mm |
| Prúd: | 2,8 A |
| HS kód: | 84717070 |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -55 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
| Upozornenia: | Do not expose to high temperatures., Do not disassemble the unit yourself., Protect against moisture. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
