Western Digital Red WD SA500 4 TB 2.5" Serial ATA III 3D NAND
Kód: DIAWESSSD0168Podrobný popis
Western Digital Red WD SA500 4 TB 2.5" Serial ATA III 3D NAND| Náhodný zápis (4 KB) | 83 IOPS |
| NVMe | Nie |
| Kapacita disku SSD | 4 TB |
| Rýchlosť zápisu | 520 MB/s |
| Formát SSD | 2.5" |
| Komponent pre | NAS |
| Rýchlosť čítania | 560 MB/s |
| TBW hodnotenie | 2500 |
| Náhodné čítanie (4 KB) | 87 IOPS |
| Typ pamäte | 3D NAND |
| Rozhranie | Serial ATA III |
| Certifikácia | FCC, UL, TUV, KC, RCM, BSMI, VCCI, Morocco, CE, UKCA , CB-Scheme |
| Hmotnosť | 34,6 g |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -55 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 70 °C |
| Upozornenia | Do not expose to high temperatures., Protect against moisture., Do not disassemble the unit yourself. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| EAN: | 718037903620 |
| Náhodný zápis (4 KB): | 83 IOPS |
| NVMe: | Nie |
| Kapacita disku SSD: | 4 TB |
| Rýchlosť zápisu: | 520 MB/s |
| Formát SSD: | 2.5" |
| Komponent pre: | NAS |
| Rýchlosť čítania: | 560 MB/s |
| TBW hodnotenie: | 2500 |
| Náhodné čítanie (4 KB): | 87 IOPS |
| Typ pamäte: | 3D NAND |
| Rozhranie: | Serial ATA III |
| Certifikácia: | FCC, UL, TUV, KC, RCM, BSMI, VCCI, Morocco, CE, UKCA , CB-Scheme |
| Hmotnosť: | 34,6 g |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -55 - 85 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 70 °C |
| Upozornenia: | Do not expose to high temperatures., Protect against moisture., Do not disassemble the unit yourself. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
