Lanberg FF01-8247-23BL rack 47U Voľne stojací rack Čierna
Kód: SZALAESTO0099Podrobný popis
Lanberg FF01-8247-23BL rack 47U Voľne stojací rack Čierna| Farba | Čierna |
| Zámok predných dverí | Áno |
| Uhol otvorenia dverí | 210° |
| Koľajnice racku | Áno |
| Výška regála | 2 mm |
| Počet ventilátorov | 6 ventilátor/ventilátory |
| Otočné kolieska | Áno |
| Maximálna váha (kapacita) | 1200 kg |
| Vyžadovaná montáž | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP20 |
| Zámok bočného panela | Áno |
| Kapacita racku | 47U |
| Model | Voľne stojací rack |
| Výška | 2343 mm |
| Hmotnosť | 165 kg |
| Veľkosť | 48,3 cm (19") |
| Hĺbka | 1200 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Návod na použitie | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Standing cabinets 19" |
|---|---|
| EAN: | 5901969447231 |
| Farba: | Čierna |
| Zámok predných dverí: | Áno |
| Uhol otvorenia dverí: | 210° |
| Koľajnice racku: | Áno |
| Výška regála: | 2 mm |
| Počet ventilátorov: | 6 ventilátor/ventilátory |
| Otočné kolieska: | Áno |
| Maximálna váha (kapacita): | 1200 kg |
| Vyžadovaná montáž: | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP20 |
| Zámok bočného panela: | Áno |
| Kapacita racku: | 47U |
| Model: | Voľne stojací rack |
| Výška: | 2343 mm |
| Hmotnosť: | 165 kg |
| Veľkosť: | 48,3 cm (19") |
| Hĺbka: | 1200 mm |
| Šírka: | 800 mm |
| Návod na použitie: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
