Tracer TRASTA46405 chladiaca podložka pod notebook 40 cm (17,3") 800 ot/min
Kód: CHLTRCPOD0009Podrobný popis
Tracer TRASTA46405 chladiaca podložka pod notebook 40 cm (17,3") 800 ot/min| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB |
| Otáčky (max.) | 800 ot/min |
| Úroveň hluku | 25 dB |
| Maximálna veľkosť obrazovky | 43,9 cm (17.3") |
| Výška | 40 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Hĺbka | 290 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stands for notebooks |
|---|---|
| EAN: | 5907512864210 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB |
| Otáčky (max.): | 800 ot/min |
| Úroveň hluku: | 25 dB |
| Maximálna veľkosť obrazovky: | 43,9 cm (17.3") |
| Výška: | 40 mm |
| Šírka: | 400 mm |
| Hĺbka: | 290 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
