Záťažová prikrývka KO100AM 150x200 cm 6,8 kg
Kód: FIRAIVPRO0001Podrobný popis
Záťažová prikrývka KO100AM 150x200 cm 6,8 kg| Šírka | 1500 mm |
| Rozmery (š x d) | 150 x 200 cm |
| Dĺžka | 2000 mm |
| Materiál | Polyester |
| Počet prvkov | 2 |
| Typ produktu | Vážená deka |
| Upozornenia | Keep away from open flame., Do not use bleach., Wash at the correct temperature according to the instructions on the label. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stress products |
|---|---|
| EAN: | 5901443410850 |
| Šírka: | 1500 mm |
| Rozmery (š x d): | 150 x 200 cm |
| Dĺžka: | 2000 mm |
| Materiál: | Polyester |
| Počet prvkov: | 2 |
| Typ produktu: | Vážená deka |
| Upozornenia: | Keep away from open flame., Do not use bleach., Wash at the correct temperature according to the instructions on the label. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
