Stanley FME1250K 1250 W 850 ot/min
Kód: NELSTLMUD0001Podrobný popis
Stanley FME1250K 1250 W 850 ot/min| Ø vrtu do ocele (max) | 1,3 cm |
| Stanovená rýchlosť | 850 ot/min |
| Menovitá rýchlosť (min) | 0 ot/min |
| Priemer vŕtania do dreva (max) | 4 cm |
| Ø vrtu do betónu (max.) | 4 cm |
| Nastaviteľná rýchlosť | Áno |
| Systém rýchleho uvoľnenia | Áno |
| Farba | Čierna, Žltá |
| Vŕtanie s príklepom | Áno |
| Mäkká rukoväť | Áno |
| Spätný chod | Áno |
| Vŕtanie | Áno |
| Sekanie/dlátovanie | Áno |
| Hmotnosť | 5,4 kg |
| Príkon | 1250 W |
| Napájací zdroj | AC |
| Upozornenia | Do not use the device without appropriate protective equipment (e.g. safety glasses, earmuffs). |
| Výstražné piktogramy | GHS07: Škodlivé, GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stroke hammers |
|---|---|
| EAN: | 5035048439968 |
| Ø vrtu do ocele (max): | 1,3 cm |
| Stanovená rýchlosť: | 850 ot/min |
| Menovitá rýchlosť (min): | 0 ot/min |
| Priemer vŕtania do dreva (max): | 4 cm |
| Ø vrtu do betónu (max.): | 4 cm |
| Nastaviteľná rýchlosť: | Áno |
| Systém rýchleho uvoľnenia: | Áno |
| Farba: | Čierna, Žltá |
| Vŕtanie s príklepom: | Áno |
| Mäkká rukoväť: | Áno |
| Spätný chod: | Áno |
| Vŕtanie: | Áno |
| Sekanie/dlátovanie: | Áno |
| Hmotnosť: | 5,4 kg |
| Príkon: | 1250 W |
| Napájací zdroj: | AC |
| Upozornenia: | Do not use the device without appropriate protective equipment (e.g. safety glasses, earmuffs). |
| Výstražné piktogramy: | GHS07: Škodlivé, GHS08: Nebezpečnosť pre zdravie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
