Apple MUWA3ZM/A dotykové pero 20,5 g Biela
Kód: TABAPPRYS0004Podrobný popis
Apple MUWA3ZM/A dotykové pero 20,5 g Biela| Bluetooth | Áno |
| Kompatibilita značky | Apple |
| Kompatibilita zariadení | Tablet |
| Farba | Biela |
| Hĺbka | 8,9 mm |
| Šírka | 8,9 mm |
| Výška | 155 mm |
| Hmotnosť | 20,5 g |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Styli |
|---|---|
| EAN: | 195949133695 |
| Bluetooth: | Áno |
| Kompatibilita značky: | Apple |
| Kompatibilita zariadení: | Tablet |
| Farba: | Biela |
| Hĺbka: | 8,9 mm |
| Šírka: | 8,9 mm |
| Výška: | 155 mm |
| Hmotnosť: | 20,5 g |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
