Cudy FS105D sieťový prepínač Fast Ethernet (10/100) Čierna
Kód: KILCUDSWI0007Podrobný popis
Cudy FS105D sieťový prepínač Fast Ethernet (10/100) Čierna| Počet RJ-45 Ethernet portov | 5 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov | Fast Ethernet (10/100) |
| Návod na použitie | Áno |
| Dodávané káble | Jednosmerný prúd |
| Hmotnosť | 160 g |
| Hĺbka | 52,7 mm |
| Šírka | 88,2 mm |
| Výška | 21,8 mm |
| Jednosmerné vstupné napätie | 5 V |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Napájací zdroj | Jednosmerný prúd |
| Vstupný prúd | 0.5 A |
| Auto MDI/MDI-X | Áno |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Technológia kabeláže Ethernetu - meď | 100BASE-TX, 10BASE-T |
| Podporované káblové typy | Cat5e, Cat3, Cat4, Cat5 |
| Polovičný duplex | Áno |
| Plne duplexný režim | Áno |
| Automatické vyjednávanie | Áno |
| LED indikátory | Výkon, LAN |
| Farba | Čierna |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Tabuľka MAC adries | 2 položky |
| Limit prepínania | 1 Gbit/s |
| Upozornenia | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 6971690790035 |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 5 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Fast Ethernet (10/100) |
| Návod na použitie: | Áno |
| Dodávané káble: | Jednosmerný prúd |
| Hmotnosť: | 160 g |
| Hĺbka: | 52,7 mm |
| Šírka: | 88,2 mm |
| Výška: | 21,8 mm |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 5 V |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Napájací zdroj: | Jednosmerný prúd |
| Vstupný prúd: | 0.5 A |
| Auto MDI/MDI-X: | Áno |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3x, IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Technológia kabeláže Ethernetu - meď: | 100BASE-TX, 10BASE-T |
| Podporované káblové typy: | Cat5e, Cat3, Cat4, Cat5 |
| Polovičný duplex: | Áno |
| Plne duplexný režim: | Áno |
| Automatické vyjednávanie: | Áno |
| LED indikátory: | Výkon, LAN |
| Farba: | Čierna |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Tabuľka MAC adries: | 2 položky |
| Limit prepínania: | 1 Gbit/s |
| Upozornenia: | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
