Cudy GS1005P sieťový prepínač Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) Šedá
Kód: KILCUDSWI0021Podrobný popis
Cudy GS1005P sieťový prepínač Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) Šedá| Počet uplinkových portov | 1 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet RJ-45 Ethernet portov | 5 |
| Bez vetráku | Áno |
| Plug and Play | Áno |
| Montážna sada do šachty | Áno |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Dodávané káble | AC, Jednosmerný prúd |
| Hĺbka | 85 mm |
| Výška | 28 mm |
| Šírka | 119 mm |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Jednosmerné vstupné napätie | 48 - 57 V |
| Spotreba elektrickej energie | 5 W |
| Napájací zdroj | AC/DC |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3at, IEEE 802.3af, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Podpora kontroly toku | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Farba | Šedá |
| Základný materiál | Kov |
| LED indikátory | Aktivita, Odkaz, Poe, Výkon |
| Inštalácia do Racku | Áno |
| Typ balenia | Box |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 0 - 90% |
| Power over Ethernet Plus ( PoE + ) porty | 1 |
| Počet portov Power over Ethernet (PoE) | 4 |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port | 30 W |
| Celkový PoE rozpočet | 60 W |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Áno |
| Rýchlosť preposielania paketov (10 Mbps) | 14880 pps |
| Rýchlosť preposielania paketov (1 Gb) | 1488000 pps |
| Tabuľka MAC adries | 2000 položky |
| Limit prepínania | 10 Gbit/s |
| Rýchlosť preposielania paketov (100 Mbps) | 148800 pps |
| Upozornenia | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 6971690790998 |
| Počet uplinkových portov: | 1 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 5 |
| Bez vetráku: | Áno |
| Plug and Play: | Áno |
| Montážna sada do šachty: | Áno |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Dodávané káble: | AC, Jednosmerný prúd |
| Hĺbka: | 85 mm |
| Výška: | 28 mm |
| Šírka: | 119 mm |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 48 - 57 V |
| Spotreba elektrickej energie: | 5 W |
| Napájací zdroj: | AC/DC |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3at, IEEE 802.3af, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Podpora kontroly toku: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Farba: | Šedá |
| Základný materiál: | Kov |
| LED indikátory: | Aktivita, Odkaz, Poe, Výkon |
| Inštalácia do Racku: | Áno |
| Typ balenia: | Box |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 0 - 90% |
| Power over Ethernet Plus ( PoE + ) porty: | 1 |
| Počet portov Power over Ethernet (PoE): | 4 |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port: | 30 W |
| Celkový PoE rozpočet: | 60 W |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Áno |
| Rýchlosť preposielania paketov (10 Mbps): | 14880 pps |
| Rýchlosť preposielania paketov (1 Gb): | 1488000 pps |
| Tabuľka MAC adries: | 2000 položky |
| Limit prepínania: | 10 Gbit/s |
| Rýchlosť preposielania paketov (100 Mbps): | 148800 pps |
| Upozornenia: | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
