Cudy GS1024 sieťový prepínač Gigabit Ethernet (10/100/1000) Čierna
Kód: KILCUDSWI0024Podrobný popis
Cudy GS1024 sieťový prepínač Gigabit Ethernet (10/100/1000) Čierna| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet RJ-45 Ethernet portov | 24 |
| Počet portov gigabitového Ethernetu | 24 |
| Návod na použitie | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Výška | 44 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Hĺbka | 270 mm |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Spotreba elektrickej energie | 15 W |
| Napájací zdroj | AC |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Auto MDI/MDI-X | Áno |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab |
| Inštalácia do Racku | Áno |
| Farba | Čierna |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 85% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 85% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Rýchlosť preposielania paketov (10 Mbps) | 14,88 pps |
| Limit prepínania | 48 Gbit/s |
| Tabuľka MAC adries | 8 položky |
| Store-and-forward | Áno |
| Rýchlosť preposielania paketov (100 Mbps) | 148,8 pps |
| Upozornenia | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
| Prenosová vzdialenosť (max) | 0,1 km |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 6971690791124 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 24 |
| Počet portov gigabitového Ethernetu: | 24 |
| Návod na použitie: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Výška: | 44 mm |
| Šírka: | 180 mm |
| Hĺbka: | 270 mm |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Spotreba elektrickej energie: | 15 W |
| Napájací zdroj: | AC |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Auto MDI/MDI-X: | Áno |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab |
| Inštalácia do Racku: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 85% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 85% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Rýchlosť preposielania paketov (10 Mbps): | 14,88 pps |
| Limit prepínania: | 48 Gbit/s |
| Tabuľka MAC adries: | 8 položky |
| Store-and-forward: | Áno |
| Rýchlosť preposielania paketov (100 Mbps): | 148,8 pps |
| Upozornenia: | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
| Prenosová vzdialenosť (max): | 0,1 km |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
