Cudy GS105D sieťový prepínač Gigabit Ethernet (10/100/1000) Čierna
Kód: KILCUDSWI0012Podrobný popis
Cudy GS105D sieťový prepínač Gigabit Ethernet (10/100/1000) Čierna| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet RJ-45 Ethernet portov | 5 |
| Plug and Play | Áno |
| Dodávané káble | Jednosmerný prúd |
| Návod na použitie | Áno |
| Hmotnosť | 135 g |
| Výška | 27 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Hĺbka | 74 mm |
| Vstupný prúd | 0.5 A |
| Jednosmerné vstupné napätie | 5 V |
| Napájací zdroj | Jednosmerný prúd |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Automatické vyjednávanie | Áno |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3 |
| Plne duplexný režim | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Podpora funkcie auto-aging pre MAC adresy | Áno |
| Polovičný duplex | Áno |
| Technológia kabeláže Ethernetu - meď | 100BASE-TX, 10BASE-TX |
| Auto MDI/MDI-X | Áno |
| Podpora funkcie auto-learning pre MAC adresy | Áno |
| Inštalácia do Racku | Nie |
| Farba | Čierna |
| LED indikátory | Odkaz, Aktivita, Výkon |
| Typ balenia | Box |
| Šírka pásma | 1 Gbit/s |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Nie |
| Store-and-forward | Áno |
| Tabuľka MAC adries | 2000 položky |
| Upozornenia | Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations., Ensure the unit is adequately ventilated during operation. |
| Prepínací protokol | CSMA/CD |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 6971690790097 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 5 |
| Plug and Play: | Áno |
| Dodávané káble: | Jednosmerný prúd |
| Návod na použitie: | Áno |
| Hmotnosť: | 135 g |
| Výška: | 27 mm |
| Šírka: | 100 mm |
| Hĺbka: | 74 mm |
| Vstupný prúd: | 0.5 A |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 5 V |
| Napájací zdroj: | Jednosmerný prúd |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Automatické vyjednávanie: | Áno |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3 |
| Plne duplexný režim: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Podpora funkcie auto-aging pre MAC adresy: | Áno |
| Polovičný duplex: | Áno |
| Technológia kabeláže Ethernetu - meď: | 100BASE-TX, 10BASE-TX |
| Auto MDI/MDI-X: | Áno |
| Podpora funkcie auto-learning pre MAC adresy: | Áno |
| Inštalácia do Racku: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| LED indikátory: | Odkaz, Aktivita, Výkon |
| Typ balenia: | Box |
| Šírka pásma: | 1 Gbit/s |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Nie |
| Store-and-forward: | Áno |
| Tabuľka MAC adries: | 2000 položky |
| Upozornenia: | Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations., Ensure the unit is adequately ventilated during operation. |
| Prepínací protokol: | CSMA/CD |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
