Mercusys MS110CMP Sieťový prepínač s podporou PoE Black
Kód: KILMEUSWI0012Podrobný popis
Mercusys MS110CMP Sieťový prepínač s podporou PoE Black| Počet RJ-45 Ethernet portov | 10 |
| Počet portov gigabitového Ethernetu | 2 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Hĺbka | 98 mm |
| Šírka | 171 mm |
| Výška | 27 mm |
| Jednosmerné vstupné napätie | 53.5 V |
| Vstupné striedavé napätie | 220 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Vstupný prúd | 1.31 A |
| Napájací zdroj | AC |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3at, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af |
| Automatické vyjednávanie | Áno |
| Podpora 10G | Nie |
| Auto MDI/MDI-X | Áno |
| Montovateľné na stenu | Áno |
| Inštalácia do Racku | Nie |
| Stohovateľné | Nie |
| Farba | Čierna |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Áno |
| Upozornenia | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 6957939003678 |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 10 |
| Počet portov gigabitového Ethernetu: | 2 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Hĺbka: | 98 mm |
| Šírka: | 171 mm |
| Výška: | 27 mm |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 53.5 V |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Vstupný prúd: | 1.31 A |
| Napájací zdroj: | AC |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3at, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af |
| Automatické vyjednávanie: | Áno |
| Podpora 10G: | Nie |
| Auto MDI/MDI-X: | Áno |
| Montovateľné na stenu: | Áno |
| Inštalácia do Racku: | Nie |
| Stohovateľné: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Áno |
| Upozornenia: | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
