Mercusys MS116GS Sieťový prepínač Black
Kód: KILMEUSWI0013Podrobný popis
Mercusys MS116GS Sieťový prepínač Black| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet portov gigabitového Ethernetu | 16 |
| Počet RJ-45 Ethernet portov | 16 |
| Výška | 44 mm |
| Šírka | 294 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Napájací zdroj | AC |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 / 60 Hz |
| Automatické vyjednávanie | Áno |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.3p, IEEE 802.3i |
| Auto MDI/MDI-X | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Podpora 10G | Nie |
| Farba | Čierna |
| Inštalácia do Racku | Áno |
| Stohovateľné | Nie |
| Voľne stojace | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Nie |
| Upozornenia | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 6957939002343 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet portov gigabitového Ethernetu: | 16 |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 16 |
| Výška: | 44 mm |
| Šírka: | 294 mm |
| Hĺbka: | 140 mm |
| Napájací zdroj: | AC |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 / 60 Hz |
| Automatické vyjednávanie: | Áno |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3u, IEEE 802.3p, IEEE 802.3i |
| Auto MDI/MDI-X: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Podpora 10G: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Inštalácia do Racku: | Áno |
| Stohovateľné: | Nie |
| Voľne stojace: | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Nie |
| Upozornenia: | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
