TP-Link Archer AX55 bezdrôtový smerovač Gigabit Ethernet Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) Čierna
Kód: KILTPLSWI0109Podrobný popis
TP-Link Archer AX55 bezdrôtový smerovač Gigabit Ethernet Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) Čierna| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| USB vstup | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 4 |
| Dodávané káble | LAN (RJ-45) |
| Stručný návod na inštaláciu | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Zabudovaný procesor | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Počet jadier procesora | 2 |
| Kapacita pamäti | 512 MB |
| Možnosť aktualizácie firmvéru | Áno |
| Výška | 41 mm |
| Šírka | 261,1 mm |
| Hĺbka | 134,5 mm |
| Výstupný prúd | 2 A |
| Výstupné napätie | 12 V |
| Externý napájací adaptér | Áno |
| Typ zdroja | AC |
| Technológia kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Presmerovanie portov | Áno |
| Server VPN | OpenVPN, PPTP |
| Typ rozhrania LAN | Gigabit Ethernet |
| Server médií | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000 |
| Počet hosťujúcich sietí (2,4 GHz) | 1 |
| Dynamické DNS (DDNS) | Áno |
| Počet hosťujúcich sietí (5 GHz) | 1 |
| Vstavaný FTP server | Áno |
| Spúšťanie portov | Áno |
| Farba | Čierna |
| On/off vypínač | Áno |
| Typ produktu | Stolový smerovač |
| Šírka balenia | 330 mm |
| Počet priložených produktov | 1 kusov |
| Hĺbka balenia | 240 mm |
| Výška balenia | 73 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 940 g |
| HS kód | 85176990 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Podporované webové prehliadače | Internet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ |
| DMZ podpora | Áno |
| Firewall | Áno |
| Filtrovanie | Áno |
| Prevencia útoku DoS | Áno |
| Rodičovská kontrola | Áno |
| Ochrana pred DDoS | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | WPA2-Enterprise, WPA2, WPA, WPA3, WPA-Enterprise |
| Preklad sieťovej adresy (NAT) | Áno |
| WPS tlačidlo | Áno |
| Technológia Intelligent Mesh | Áno |
| Quality of Service (QoS) | Áno |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Certifikáty zhody | CE, RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Upozornenia | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
| DHCP klient | Áno |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Áno |
| Podporované sieťové protokoly | IPv4, IPv6 |
| DHCP server | Áno |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max) | 2976 Mbit/s |
| Wi-Fi štandardy | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina) | 574 Mbit/s |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina) | 2402 Mbit/s |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| WAN typ pripojenia | RJ-45 |
| DSL WAN | Nie |
| Kompatibilita USB 3G / 4G modemu | Nie |
| Slot pre SIM kartu | Nie |
| Ethernet WAN | Áno |
| Odnímateľná anténa(y) | Nie |
| Dizajn antény | Externé |
| Počet antén | 4 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 4897098683040 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 1 |
| USB vstup: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 4 |
| Dodávané káble: | LAN (RJ-45) |
| Stručný návod na inštaláciu: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Zabudovaný procesor: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Kapacita pamäti: | 512 MB |
| Možnosť aktualizácie firmvéru: | Áno |
| Výška: | 41 mm |
| Šírka: | 261,1 mm |
| Hĺbka: | 134,5 mm |
| Výstupný prúd: | 2 A |
| Výstupné napätie: | 12 V |
| Externý napájací adaptér: | Áno |
| Typ zdroja: | AC |
| Technológia kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Presmerovanie portov: | Áno |
| Server VPN: | OpenVPN, PPTP |
| Typ rozhrania LAN: | Gigabit Ethernet |
| Server médií: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000 |
| Počet hosťujúcich sietí (2,4 GHz): | 1 |
| Dynamické DNS (DDNS): | Áno |
| Počet hosťujúcich sietí (5 GHz): | 1 |
| Vstavaný FTP server: | Áno |
| Spúšťanie portov: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| On/off vypínač: | Áno |
| Typ produktu: | Stolový smerovač |
| Šírka balenia: | 330 mm |
| Počet priložených produktov: | 1 kusov |
| Hĺbka balenia: | 240 mm |
| Výška balenia: | 73 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 940 g |
| HS kód: | 85176990 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Podporované webové prehliadače: | Internet Explorer 11+, Firefox 12.0+, Chrome 20.0+, Safari 4.0+ |
| DMZ podpora: | Áno |
| Firewall: | Áno |
| Filtrovanie: | Áno |
| Prevencia útoku DoS: | Áno |
| Rodičovská kontrola: | Áno |
| Ochrana pred DDoS: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | WPA2-Enterprise, WPA2, WPA, WPA3, WPA-Enterprise |
| Preklad sieťovej adresy (NAT): | Áno |
| WPS tlačidlo: | Áno |
| Technológia Intelligent Mesh: | Áno |
| Quality of Service (QoS): | Áno |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Certifikáty zhody: | CE, RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Upozornenia: | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
| DHCP klient: | Áno |
| Universal Plug and Play (UPnP): | Áno |
| Podporované sieťové protokoly: | IPv4, IPv6 |
| DHCP server: | Áno |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (max): | 2976 Mbit/s |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (prvá skupina): | 574 Mbit/s |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN rýchlosť prenosu dát (druhá skupina): | 2402 Mbit/s |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| WAN typ pripojenia: | RJ-45 |
| DSL WAN: | Nie |
| Kompatibilita USB 3G / 4G modemu: | Nie |
| Slot pre SIM kartu: | Nie |
| Ethernet WAN: | Áno |
| Odnímateľná anténa(y): | Nie |
| Dizajn antény: | Externé |
| Počet antén: | 4 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
