TP-Link LiteWave LS105GP sieťový prepínač Nespravované Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) Čierna
Kód: KILTPLSWI0133Podrobný popis
TP-Link LiteWave LS105GP sieťový prepínač Nespravované Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) Čierna| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet RJ-45 Ethernet portov | 5 |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Hĺbka | 98 mm |
| Šírka | 99,8 mm |
| Výška | 25 mm |
| Spotreba energie (max) | 74,46 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Napájací zdroj | DC/PoE |
| Jednosmerné vstupné napätie | 53.5 V |
| Vstupné striedavé napätie | 220 V |
| Podpora kontroly toku | Áno |
| Podpora funkcie auto-aging pre MAC adresy | Áno |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Auto MDI/MDI-X | Áno |
| Automatické vyjednávanie | Áno |
| Podporované káblové typy | Cat3, Cat4, Cat5e, Cat5 |
| Podpora funkcie auto-learning pre MAC adresy | Áno |
| Podpora 10G | Nie |
| LED indikátory | Áno |
| Farba | Čierna |
| Typ balenia | Box |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Tepelné vyžarovanie | 253,16 BTU/h |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| IGMP snooping | Áno |
| Quality of Service (QoS) | Áno |
| Typ prepínača | Nespravované |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Áno |
| Počet portov Power over Ethernet (PoE) | 4 |
| Celkový PoE rozpočet | 65 W |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port | 30 W |
| Rýchlosť pretáčania | 7,44 miliónov paketov za sekundu |
| Store-and-forward | Áno |
| Limit prepínania | 10 Gbit/s |
| Jumbo frames | 16000 |
| Tabuľka MAC adries | 2000 položky |
| Upozornenia | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 4895252504545 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 5 |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Hĺbka: | 98 mm |
| Šírka: | 99,8 mm |
| Výška: | 25 mm |
| Spotreba energie (max): | 74,46 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Napájací zdroj: | DC/PoE |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 53.5 V |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 V |
| Podpora kontroly toku: | Áno |
| Podpora funkcie auto-aging pre MAC adresy: | Áno |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Auto MDI/MDI-X: | Áno |
| Automatické vyjednávanie: | Áno |
| Podporované káblové typy: | Cat3, Cat4, Cat5e, Cat5 |
| Podpora funkcie auto-learning pre MAC adresy: | Áno |
| Podpora 10G: | Nie |
| LED indikátory: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Typ balenia: | Box |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Tepelné vyžarovanie: | 253,16 BTU/h |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| IGMP snooping: | Áno |
| Quality of Service (QoS): | Áno |
| Typ prepínača: | Nespravované |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Áno |
| Počet portov Power over Ethernet (PoE): | 4 |
| Celkový PoE rozpočet: | 65 W |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port: | 30 W |
| Rýchlosť pretáčania: | 7,44 miliónov paketov za sekundu |
| Store-and-forward: | Áno |
| Limit prepínania: | 10 Gbit/s |
| Jumbo frames: | 16000 |
| Tabuľka MAC adries: | 2000 položky |
| Upozornenia: | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
