TP-Link LS105G Nespravované Gigabit Ethernet (10/100/1000) Modrá
Kód: KILTPLSWI0059Podrobný popis
TP-Link LS105G Nespravované Gigabit Ethernet (10/100/1000) Modrá| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Napájací konektor | Napájací konektor |
| Počet RJ-45 Ethernet portov | 5 |
| Počet portov gigabitového Ethernetu | 5 |
| Stručný návod | Áno |
| Hĺbka | 98 mm |
| Šírka | 99,8 mm |
| Výška | 25 mm |
| Spotreba energie (max) | 2,776 W |
| Napájací zdroj | Jednosmerný prúd |
| Vstupné napätie | 5 V |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Vstupný prúd | 0.6 A |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.1p, IEEE 802.3u |
| Podpora 10G | Nie |
| Auto MDI/MDI-X | Áno |
| Automatické vyjednávanie | Áno |
| Farba | Modrá |
| LED indikátory | Výkon, Aktivita, LAN |
| Základný materiál | Kov |
| Montovateľné na stenu | Áno |
| Inštalácia do Racku | Nie |
| Šírka balenia | 125 mm |
| Hĺbka balenia | 128 mm |
| Výška balenia | 92 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 290 g |
| HS kód | 85176990 |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Tepelné vyžarovanie | 9,466 BTU/h |
| Typ prepínača | Nespravované |
| Quality of Service (QoS) | Áno |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Nie |
| Tabuľka MAC adries | 2000 položky |
| Limit prepínania | 10 Gbit/s |
| Popdora pre Jumbo Frames | Áno |
| Rýchlosť pretáčania | 7,4 miliónov paketov za sekundu |
| Jumbo frames | 16000 |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety | 1 MB |
| Upozornenia | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 6935364085445 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Napájací konektor: | Napájací konektor |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 5 |
| Počet portov gigabitového Ethernetu: | 5 |
| Stručný návod: | Áno |
| Hĺbka: | 98 mm |
| Šírka: | 99,8 mm |
| Výška: | 25 mm |
| Spotreba energie (max): | 2,776 W |
| Napájací zdroj: | Jednosmerný prúd |
| Vstupné napätie: | 5 V |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Vstupný prúd: | 0.6 A |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.1p, IEEE 802.3u |
| Podpora 10G: | Nie |
| Auto MDI/MDI-X: | Áno |
| Automatické vyjednávanie: | Áno |
| Farba: | Modrá |
| LED indikátory: | Výkon, Aktivita, LAN |
| Základný materiál: | Kov |
| Montovateľné na stenu: | Áno |
| Inštalácia do Racku: | Nie |
| Šírka balenia: | 125 mm |
| Hĺbka balenia: | 128 mm |
| Výška balenia: | 92 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 290 g |
| HS kód: | 85176990 |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Tepelné vyžarovanie: | 9,466 BTU/h |
| Typ prepínača: | Nespravované |
| Quality of Service (QoS): | Áno |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Nie |
| Tabuľka MAC adries: | 2000 položky |
| Limit prepínania: | 10 Gbit/s |
| Popdora pre Jumbo Frames: | Áno |
| Rýchlosť pretáčania: | 7,4 miliónov paketov za sekundu |
| Jumbo frames: | 16000 |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety: | 1 MB |
| Upozornenia: | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
