TP-Link Omada ES205GP sieťový prepínač Riadený Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) Čierna
Kód: KILTPLSWI0140Podrobný popis
TP-Link Omada ES205GP sieťový prepínač Riadený Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) Čierna| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet RJ-45 Ethernet portov | 5 |
| Bez vetráku | Áno |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 98 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Jednosmerné vstupné napätie | 53.5 V |
| Napájací zdroj | AC/DC |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Podpora 10G | Nie |
| Zrkadlenie portov | Áno |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3at, IEEE 802.3x, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q |
| Funkcie virtuálnej LAN | Port-based VLAN, MTU VLAN, Tagged VLAN |
| Auto MDI/MDI-X | Áno |
| Podpora kontroly toku | Áno |
| Agregácia spojenia | Áno |
| Podpora VLAN | Áno |
| Automatické vyjednávanie | Áno |
| Farba | Čierna |
| LED indikátory | Áno |
| Montovateľné na stenu | Áno |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Typ balenia | Box |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| IGMP snooping | Áno |
| DHCP vlastnosti | DHCP client |
| Ochrana pred uzavretým obvodom | Áno |
| Typ prepínača | Riadený |
| Quality of Service (QoS) | Áno |
| Spravované cez cloud | Áno |
| Certifikáty zhody | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Celkový PoE rozpočet | 65 W |
| Počet portov Power over Ethernet (PoE) | 4 |
| Power over Ethernet Plus ( PoE + ) porty | 4 |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Áno |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port | 30 W |
| Jumbo frames | 15 |
| Limit prepínania | 10 Gbit/s |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety | 4 MB |
| Store-and-forward | Áno |
| Rýchlosť pretáčania | 7,4 miliónov paketov za sekundu |
| Tabuľka MAC adries | 8000 položky |
| Popdora pre Jumbo Frames | Áno |
| Upozornenia | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
| Prenosová vzdialenosť (max) | 0,25 km |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 8885020620931 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 5 |
| Bez vetráku: | Áno |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Výška: | 25 mm |
| Hĺbka: | 98 mm |
| Šírka: | 100 mm |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 53.5 V |
| Napájací zdroj: | AC/DC |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Podpora 10G: | Nie |
| Zrkadlenie portov: | Áno |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3at, IEEE 802.3x, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q |
| Funkcie virtuálnej LAN: | Port-based VLAN, MTU VLAN, Tagged VLAN |
| Auto MDI/MDI-X: | Áno |
| Podpora kontroly toku: | Áno |
| Agregácia spojenia: | Áno |
| Podpora VLAN: | Áno |
| Automatické vyjednávanie: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| LED indikátory: | Áno |
| Montovateľné na stenu: | Áno |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Typ balenia: | Box |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| IGMP snooping: | Áno |
| DHCP vlastnosti: | DHCP client |
| Ochrana pred uzavretým obvodom: | Áno |
| Typ prepínača: | Riadený |
| Quality of Service (QoS): | Áno |
| Spravované cez cloud: | Áno |
| Certifikáty zhody: | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Celkový PoE rozpočet: | 65 W |
| Počet portov Power over Ethernet (PoE): | 4 |
| Power over Ethernet Plus ( PoE + ) porty: | 4 |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Áno |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port: | 30 W |
| Jumbo frames: | 15 |
| Limit prepínania: | 10 Gbit/s |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety: | 4 MB |
| Store-and-forward: | Áno |
| Rýchlosť pretáčania: | 7,4 miliónov paketov za sekundu |
| Tabuľka MAC adries: | 8000 položky |
| Popdora pre Jumbo Frames: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
| Prenosová vzdialenosť (max): | 0,25 km |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
