TP-Link Omada SG2218 sieťový prepínač Riadený L2/L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Čierna
Kód: KILTPLSWI0097Podrobný popis
TP-Link Omada SG2218 sieťový prepínač Riadený L2/L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Čierna| Počet slotov pre SFP moduly | 2 |
| Počet portov gigabitového Ethernetu | 16 |
| Počet RJ-45 Ethernet portov | 16 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Bez vetráku | Áno |
| Hĺbka | 180 mm |
| Šírka | 440 mm |
| Výška | 44 mm |
| Spotreba energie (max) | 12,3 W |
| Napájací zdroj | AC |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Podpora 10G | Nie |
| Počet VLAN | 4000 |
| Podpora kontroly toku | Áno |
| STP protokol | Áno |
| Broadcast storm control | Áno |
| Agregácia spojenia | Áno |
| Podpora VLAN | Áno |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3u |
| Funkcie virtuálnej LAN | Voice VLAN, Tagged VLAN, Protocol-based VLAN, Private VLAN, Port-based VLAN |
| Zrkadlenie portov | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Krajný pomer | Áno |
| Formát | 1U |
| LED indikátory | Áno |
| Inštalácia do Racku | Áno |
| Farba | Čierna |
| Certifikácia | CE, FCC, RoHS |
| Stručný návod | Áno |
| Dodávané káble | AC, LAN (RJ-45) |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Tepelné vyžarovanie | 41,97 BTU/h |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| DHCP vlastnosti | DHCP snooping, DHCPv6 snooping, DHCP relay, DHCPv6 client, DHCP server, DHCP client |
| Ochrana pred uzavretým obvodom | Áno |
| SSH/SSL podpora | Áno |
| Access Control List (ACL) | Áno |
| Filtrovanie BPDU / ochrana | Áno |
| IGMP snooping | Áno |
| Správa cez webové rozhranie | Áno |
| Výpis udalostí systému | Áno |
| Quality of Service (QoS) | Áno |
| Podpora MIB | Yes |
| Spravované cez cloud | Áno |
| Prepínač vrstiev | L2/L2+ |
| Kontrola ARP | Áno |
| Typ prepínača | Riadený |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Nie |
| Počet statických ciest | 32 |
| Rýchlosť pretáčania | 26,8 miliónov paketov za sekundu |
| Počet IP rozhraní | 16 |
| Statická trasa | Áno |
| Popdora pre Jumbo Frames | Áno |
| Tabuľka MAC adries | 8000 položky |
| Jumbo frames | 9000 |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety | 4,1 MB |
| Store-and-forward | Áno |
| Limit prepínania | 36 Gbit/s |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP) | Áno |
| Správa protokolov | SNMPv1/v2c/v3, SNTP |
| Podpora pre Multicast | Áno |
| MLD snooping | Y |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 6935364006419 |
| Počet slotov pre SFP moduly: | 2 |
| Počet portov gigabitového Ethernetu: | 16 |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 16 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Bez vetráku: | Áno |
| Hĺbka: | 180 mm |
| Šírka: | 440 mm |
| Výška: | 44 mm |
| Spotreba energie (max): | 12,3 W |
| Napájací zdroj: | AC |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Podpora 10G: | Nie |
| Počet VLAN: | 4000 |
| Podpora kontroly toku: | Áno |
| STP protokol: | Áno |
| Broadcast storm control: | Áno |
| Agregácia spojenia: | Áno |
| Podpora VLAN: | Áno |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3u |
| Funkcie virtuálnej LAN: | Voice VLAN, Tagged VLAN, Protocol-based VLAN, Private VLAN, Port-based VLAN |
| Zrkadlenie portov: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Krajný pomer: | Áno |
| Formát: | 1U |
| LED indikátory: | Áno |
| Inštalácia do Racku: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Certifikácia: | CE, FCC, RoHS |
| Stručný návod: | Áno |
| Dodávané káble: | AC, LAN (RJ-45) |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Tepelné vyžarovanie: | 41,97 BTU/h |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| DHCP vlastnosti: | DHCP snooping, DHCPv6 snooping, DHCP relay, DHCPv6 client, DHCP server, DHCP client |
| Ochrana pred uzavretým obvodom: | Áno |
| SSH/SSL podpora: | Áno |
| Access Control List (ACL): | Áno |
| Filtrovanie BPDU / ochrana: | Áno |
| IGMP snooping: | Áno |
| Správa cez webové rozhranie: | Áno |
| Výpis udalostí systému: | Áno |
| Quality of Service (QoS): | Áno |
| Podpora MIB: | Yes |
| Spravované cez cloud: | Áno |
| Prepínač vrstiev: | L2/L2+ |
| Kontrola ARP: | Áno |
| Typ prepínača: | Riadený |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Nie |
| Počet statických ciest: | 32 |
| Rýchlosť pretáčania: | 26,8 miliónov paketov za sekundu |
| Počet IP rozhraní: | 16 |
| Statická trasa: | Áno |
| Popdora pre Jumbo Frames: | Áno |
| Tabuľka MAC adries: | 8000 položky |
| Jumbo frames: | 9000 |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety: | 4,1 MB |
| Store-and-forward: | Áno |
| Limit prepínania: | 36 Gbit/s |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP): | Áno |
| Správa protokolov: | SNMPv1/v2c/v3, SNTP |
| Podpora pre Multicast: | Áno |
| MLD snooping: | Y |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
