TP-Link Omada SG3428MP sieťový prepínač Riadený L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) 1U Čierna
Kód: KILTPLSWI0101Podrobný popis
TP-Link Omada SG3428MP sieťový prepínač Riadený L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) 1U Čierna| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet slotov pre SFP moduly | 4 |
| Počet portov gigabitového Ethernetu | 24 |
| Napájací konektor | Vstup AC-in |
| Počet RJ-45 Ethernet portov | 24 |
| Konzolový port | RJ-45/micro-USB |
| Číslo ECCN | EAR99 |
| Stručný návod | Áno |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Hĺbka | 330 mm |
| Šírka | 440 mm |
| Výška | 44 mm |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Spotreba energie (max) | 480,1 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Napájací zdroj | AC |
| Podpora kontroly toku | Áno |
| Technológia kabeláže Ethernetu - meď | 10BASE-T, 1000BASE-T |
| Detekcia aktívneho pripojenia | Áno |
| Počet VLAN | 4000 |
| Trasa IP | Áno |
| Podpora 10G | Nie |
| Funkcie virtuálnej LAN | Private VLAN, Voice VLAN, Tagged VLAN, MAC address-based VLAN, Port-based VLAN |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3i, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Podpora VLAN | Áno |
| Broadcast storm control | Áno |
| Krajný pomer | Áno |
| STP protokol | Áno |
| Zrkadlenie portov | Áno |
| HOL blokácia | Áno |
| Agregácia spojenia | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Inštalácia do Racku | Áno |
| LED indikátory | Áno |
| Farba | Čierna |
| Počet ventilátorov | 2 ventilátor/ventilátory |
| Formát | 1U |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Tepelné vyžarovanie | 1637,14 BTU/h |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 45 °C |
| DHCP vlastnosti | DHCP server, DHCP snooping, DHCPv6 snooping, DHCP relay, DHCPv6 client, DHCP client |
| Overenie pravosti | Autentizácia podľa MAC adresy, Autentifikácia podľa portu |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | SSH, SSL/TLS |
| Filtrovanie MAC adries | Áno |
| IP-MAC-Port viazanie | Áno |
| Filtrovanie BPDU / ochrana | Áno |
| SSH/SSL podpora | Áno |
| Ochrana pred uzavretým obvodom | Áno |
| Ochrana statického portu | Áno |
| IGMP snooping | Áno |
| Access Control List (ACL) | Áno |
| Quality of Service (QoS) | Áno |
| Spravované cez cloud | Áno |
| Prepínač vrstiev | L2+ |
| Konfigurácia nastavení polohy (CLI) | Áno |
| Typ prepínača | Riadený |
| Výpis udalostí systému | Áno |
| Kontrola ARP | Áno |
| Správa cez webové rozhranie | Áno |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port | 30 W |
| Power over Ethernet Plus ( PoE + ) porty | 24 |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Áno |
| Celkový PoE rozpočet | 384 W |
| Limit prepínania | 56 Gbit/s |
| Jumbo frames | 9000 |
| Rýchlosť pretáčania | 41,66 miliónov paketov za sekundu |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety | 12 MB |
| Store-and-forward | Áno |
| Tabuľka MAC adries | 16000 položky |
| Popdora pre Jumbo Frames | Áno |
| Upozornenia | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP) | Áno |
| Správa protokolov | SNMPv1/v2c/v3, LLDP/LLDP-MED |
| Podpora pre Multicast | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 6935364010737 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet slotov pre SFP moduly: | 4 |
| Počet portov gigabitového Ethernetu: | 24 |
| Napájací konektor: | Vstup AC-in |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 24 |
| Konzolový port: | RJ-45/micro-USB |
| Číslo ECCN: | EAR99 |
| Stručný návod: | Áno |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Hĺbka: | 330 mm |
| Šírka: | 440 mm |
| Výška: | 44 mm |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Spotreba energie (max): | 480,1 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Napájací zdroj: | AC |
| Podpora kontroly toku: | Áno |
| Technológia kabeláže Ethernetu - meď: | 10BASE-T, 1000BASE-T |
| Detekcia aktívneho pripojenia: | Áno |
| Počet VLAN: | 4000 |
| Trasa IP: | Áno |
| Podpora 10G: | Nie |
| Funkcie virtuálnej LAN: | Private VLAN, Voice VLAN, Tagged VLAN, MAC address-based VLAN, Port-based VLAN |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3i, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Podpora VLAN: | Áno |
| Broadcast storm control: | Áno |
| Krajný pomer: | Áno |
| STP protokol: | Áno |
| Zrkadlenie portov: | Áno |
| HOL blokácia: | Áno |
| Agregácia spojenia: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Inštalácia do Racku: | Áno |
| LED indikátory: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Počet ventilátorov: | 2 ventilátor/ventilátory |
| Formát: | 1U |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Tepelné vyžarovanie: | 1637,14 BTU/h |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 45 °C |
| DHCP vlastnosti: | DHCP server, DHCP snooping, DHCPv6 snooping, DHCP relay, DHCPv6 client, DHCP client |
| Overenie pravosti: | Autentizácia podľa MAC adresy, Autentifikácia podľa portu |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | SSH, SSL/TLS |
| Filtrovanie MAC adries: | Áno |
| IP-MAC-Port viazanie: | Áno |
| Filtrovanie BPDU / ochrana: | Áno |
| SSH/SSL podpora: | Áno |
| Ochrana pred uzavretým obvodom: | Áno |
| Ochrana statického portu: | Áno |
| IGMP snooping: | Áno |
| Access Control List (ACL): | Áno |
| Quality of Service (QoS): | Áno |
| Spravované cez cloud: | Áno |
| Prepínač vrstiev: | L2+ |
| Konfigurácia nastavení polohy (CLI): | Áno |
| Typ prepínača: | Riadený |
| Výpis udalostí systému: | Áno |
| Kontrola ARP: | Áno |
| Správa cez webové rozhranie: | Áno |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port: | 30 W |
| Power over Ethernet Plus ( PoE + ) porty: | 24 |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Áno |
| Celkový PoE rozpočet: | 384 W |
| Limit prepínania: | 56 Gbit/s |
| Jumbo frames: | 9000 |
| Rýchlosť pretáčania: | 41,66 miliónov paketov za sekundu |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety: | 12 MB |
| Store-and-forward: | Áno |
| Tabuľka MAC adries: | 16000 položky |
| Popdora pre Jumbo Frames: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP): | Áno |
| Správa protokolov: | SNMPv1/v2c/v3, LLDP/LLDP-MED |
| Podpora pre Multicast: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
