TP-Link Omada SG3428X sieťový prepínač Riadený L2+/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Čierna
Kód: KILTPLSWI0094Podrobný popis
TP-Link Omada SG3428X sieťový prepínač Riadený L2+/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Čierna| Počet slotov pre SFP+ moduly | 4 |
| Napájací konektor | Vstup AC-in |
| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet portov gigabitového Ethernetu | 24 |
| Konzolový port | RJ-45/micro-USB |
| Počet RJ-45 Ethernet portov | 24 |
| Bez vetráku | Áno |
| Dodávané káble | LAN (RJ-45) |
| Stručný návod | Áno |
| Šírka | 440 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Výška | 44 mm |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (max) | 23,6 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Napájací zdroj | AC |
| Počet VLAN | 4000 |
| Detekcia aktívneho pripojenia | Áno |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3ae, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i |
| Funkcie virtuálnej LAN | Private VLAN, Protocol-based VLAN, Tagged VLAN, Voice VLAN |
| IPv6 trasy | 48 |
| Smerovanie založené na pravidlách | Áno |
| IPv4 trasy | 48 |
| STP protokol | Áno |
| HOL blokácia | Áno |
| Podpora kontroly toku | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Zrkadlenie portov | Áno |
| Broadcast storm control | Áno |
| Agregácia spojenia | Áno |
| Podpora VLAN | Áno |
| Krajný pomer | Áno |
| Podpora 10G | Áno |
| Farba | Čierna |
| Inštalácia do Racku | Áno |
| Počet ventilátorov | 0 ventilátor/ventilátory |
| Formát | 1U |
| LED indikátory | Áno |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 45 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Tepelné vyžarovanie | 80,52 BTU/h |
| DHCP vlastnosti | DHCP snooping, DHCPv6 snooping, DHCP server, DHCP relay, DHCPv6 client, DHCP client |
| IGMP snooping | Áno |
| SSH/SSL podpora | Áno |
| Filtrovanie BPDU / ochrana | Áno |
| IP-MAC-Port viazanie | Áno |
| Ochrana pred uzavretým obvodom | Áno |
| Access Control List (ACL) | Áno |
| Typ autentizácie | AAA, RADIUS, TACACS+ |
| Overenie pravosti | Guest VLAN, Autentizácia podľa MAC adresy, Autentifikácia podľa portu |
| Spravované cez cloud | Áno |
| Konfigurácia nastavení polohy (CLI) | Áno |
| Kontrola ARP | Áno |
| Prepínač vrstiev | L2+/L3 |
| Typ prepínača | Riadený |
| Výpis udalostí systému | Áno |
| Quality of Service (QoS) | Áno |
| Podpora MIB | Yes |
| Správa cez webové rozhranie | Áno |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Nie |
| Rýchlosť pretáčania | 95,23 miliónov paketov za sekundu |
| Tabuľka MAC adries | 16000 položky |
| Popdora pre Jumbo Frames | Áno |
| Statická trasa | Áno |
| Store-and-forward | Áno |
| Počet statických ciest | 48 |
| Jumbo frames | 9000 |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety | 12 MB |
| Limit prepínania | 128 Gbit/s |
| Upozornenia | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
| Funkcie IPv4 a IPv6 | IPv4/IPv6 access-control list (ACL), IPv6 ping, IPv6 tracert, IPv6 Telnet |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP) | Áno |
| Správa protokolov | SNMPv1/v2c/v3, SNTP |
| Podpora pre Multicast | Áno |
| MLD snooping | Y |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 6935364010522 |
| Počet slotov pre SFP+ moduly: | 4 |
| Napájací konektor: | Vstup AC-in |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet portov gigabitového Ethernetu: | 24 |
| Konzolový port: | RJ-45/micro-USB |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 24 |
| Bez vetráku: | Áno |
| Dodávané káble: | LAN (RJ-45) |
| Stručný návod: | Áno |
| Šírka: | 440 mm |
| Hĺbka: | 180 mm |
| Výška: | 44 mm |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (max): | 23,6 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Napájací zdroj: | AC |
| Počet VLAN: | 4000 |
| Detekcia aktívneho pripojenia: | Áno |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3ae, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3i |
| Funkcie virtuálnej LAN: | Private VLAN, Protocol-based VLAN, Tagged VLAN, Voice VLAN |
| IPv6 trasy: | 48 |
| Smerovanie založené na pravidlách: | Áno |
| IPv4 trasy: | 48 |
| STP protokol: | Áno |
| HOL blokácia: | Áno |
| Podpora kontroly toku: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Zrkadlenie portov: | Áno |
| Broadcast storm control: | Áno |
| Agregácia spojenia: | Áno |
| Podpora VLAN: | Áno |
| Krajný pomer: | Áno |
| Podpora 10G: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Inštalácia do Racku: | Áno |
| Počet ventilátorov: | 0 ventilátor/ventilátory |
| Formát: | 1U |
| LED indikátory: | Áno |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 45 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Tepelné vyžarovanie: | 80,52 BTU/h |
| DHCP vlastnosti: | DHCP snooping, DHCPv6 snooping, DHCP server, DHCP relay, DHCPv6 client, DHCP client |
| IGMP snooping: | Áno |
| SSH/SSL podpora: | Áno |
| Filtrovanie BPDU / ochrana: | Áno |
| IP-MAC-Port viazanie: | Áno |
| Ochrana pred uzavretým obvodom: | Áno |
| Access Control List (ACL): | Áno |
| Typ autentizácie: | AAA, RADIUS, TACACS+ |
| Overenie pravosti: | Guest VLAN, Autentizácia podľa MAC adresy, Autentifikácia podľa portu |
| Spravované cez cloud: | Áno |
| Konfigurácia nastavení polohy (CLI): | Áno |
| Kontrola ARP: | Áno |
| Prepínač vrstiev: | L2+/L3 |
| Typ prepínača: | Riadený |
| Výpis udalostí systému: | Áno |
| Quality of Service (QoS): | Áno |
| Podpora MIB: | Yes |
| Správa cez webové rozhranie: | Áno |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Nie |
| Rýchlosť pretáčania: | 95,23 miliónov paketov za sekundu |
| Tabuľka MAC adries: | 16000 položky |
| Popdora pre Jumbo Frames: | Áno |
| Statická trasa: | Áno |
| Store-and-forward: | Áno |
| Počet statických ciest: | 48 |
| Jumbo frames: | 9000 |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety: | 12 MB |
| Limit prepínania: | 128 Gbit/s |
| Upozornenia: | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
| Funkcie IPv4 a IPv6: | IPv4/IPv6 access-control list (ACL), IPv6 ping, IPv6 tracert, IPv6 Telnet |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP): | Áno |
| Správa protokolov: | SNMPv1/v2c/v3, SNTP |
| Podpora pre Multicast: | Áno |
| MLD snooping: | Y |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
