TP-Link Omada SG3452P sieťový prepínač Riadený L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) 1U Čierna
Kód: KILTPLSWI0103Podrobný popis
TP-Link Omada SG3452P sieťový prepínač Riadený L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) 1U Čierna| Napájací konektor | Vstup AC-in |
| Počet RJ-45 Ethernet portov | 48 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Konzolový port | RJ-45/micro-USB |
| Počet slotov pre SFP moduly | 4 |
| Návod na použitie | Áno |
| Stručný návod | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Výška | 44 mm |
| Šírka | 440 mm |
| Hĺbka | 330 mm |
| Napájací zdroj | AC |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Spotreba energie (max) | 464,2 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Broadcast storm control | Áno |
| Sieťový štandard | IEEE 802.1s, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1p |
| Funkcie virtuálnej LAN | Private VLAN, Voice VLAN, Protocol-based VLAN, MAC address-based VLAN, Tagged VLAN |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Smerovanie založené na pravidlách | Áno |
| Agregácia spojenia | Áno |
| Podpora VLAN | Áno |
| Zrkadlenie portov | Áno |
| Trasa IP | Áno |
| Počet VLAN | 4000 |
| Detekcia aktívneho pripojenia | Áno |
| Podpora 10G | Nie |
| HOL blokácia | Áno |
| STP protokol | Áno |
| Krajný pomer | Áno |
| Podpora kontroly toku | Áno |
| Inštalácia do Racku | Áno |
| Formát | 1U |
| Farba | Čierna |
| Počet ventilátorov | 3 ventilátor/ventilátory |
| LED indikátory | Áno |
| Tlačidlo reset | Áno |
| Typ balenia | Box |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Tepelné vyžarovanie | 1584,08 BTU/h |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Access Control List (ACL) | Áno |
| Ochrana pred uzavretým obvodom | Áno |
| DHCP vlastnosti | DHCP server, DHCP client, DHCP relay, DHCPv6 client, DHCP snooping, DHCPv6 snooping |
| Ochrana heslom | Áno |
| SSH/SSL podpora | Áno |
| Overenie pravosti | Autentizácia podľa MAC adresy, Autentifikácia podľa portu |
| Filtrovanie BPDU / ochrana | Áno |
| IGMP snooping | Áno |
| Spravované cez cloud | Áno |
| Quality of Service (QoS) | Áno |
| Podpora MIB | Yes |
| Výpis udalostí systému | Áno |
| Prepínač vrstiev | L2/L3 |
| Správa cez webové rozhranie | Áno |
| Typ prepínača | Riadený |
| Kontrola ARP | Áno |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port | 30 W |
| Celkový PoE rozpočet | 384 W |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Áno |
| Power over Ethernet Plus ( PoE + ) porty | 48 |
| Jumbo frames | 9000 |
| Store-and-forward | Áno |
| Limit prepínania | 104 Gbit/s |
| Statická trasa | Áno |
| Tabuľka MAC adries | 16000 položky |
| Popdora pre Jumbo Frames | Áno |
| Rýchlosť pretáčania | 77,38 miliónov paketov za sekundu |
| Počet statických ciest | 48 |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety | 12 MB |
| Upozornenia | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
| Správa protokolov | SNMPv1/v2c/v3, SNTP |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP) | Áno |
| Podpora pre Multicast | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 6935364006273 |
| Napájací konektor: | Vstup AC-in |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 48 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Konzolový port: | RJ-45/micro-USB |
| Počet slotov pre SFP moduly: | 4 |
| Návod na použitie: | Áno |
| Stručný návod: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Výška: | 44 mm |
| Šírka: | 440 mm |
| Hĺbka: | 330 mm |
| Napájací zdroj: | AC |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Spotreba energie (max): | 464,2 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Broadcast storm control: | Áno |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.1s, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1D, IEEE 802.1w, IEEE 802.1p |
| Funkcie virtuálnej LAN: | Private VLAN, Voice VLAN, Protocol-based VLAN, MAC address-based VLAN, Tagged VLAN |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Smerovanie založené na pravidlách: | Áno |
| Agregácia spojenia: | Áno |
| Podpora VLAN: | Áno |
| Zrkadlenie portov: | Áno |
| Trasa IP: | Áno |
| Počet VLAN: | 4000 |
| Detekcia aktívneho pripojenia: | Áno |
| Podpora 10G: | Nie |
| HOL blokácia: | Áno |
| STP protokol: | Áno |
| Krajný pomer: | Áno |
| Podpora kontroly toku: | Áno |
| Inštalácia do Racku: | Áno |
| Formát: | 1U |
| Farba: | Čierna |
| Počet ventilátorov: | 3 ventilátor/ventilátory |
| LED indikátory: | Áno |
| Tlačidlo reset: | Áno |
| Typ balenia: | Box |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Tepelné vyžarovanie: | 1584,08 BTU/h |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Access Control List (ACL): | Áno |
| Ochrana pred uzavretým obvodom: | Áno |
| DHCP vlastnosti: | DHCP server, DHCP client, DHCP relay, DHCPv6 client, DHCP snooping, DHCPv6 snooping |
| Ochrana heslom: | Áno |
| SSH/SSL podpora: | Áno |
| Overenie pravosti: | Autentizácia podľa MAC adresy, Autentifikácia podľa portu |
| Filtrovanie BPDU / ochrana: | Áno |
| IGMP snooping: | Áno |
| Spravované cez cloud: | Áno |
| Quality of Service (QoS): | Áno |
| Podpora MIB: | Yes |
| Výpis udalostí systému: | Áno |
| Prepínač vrstiev: | L2/L3 |
| Správa cez webové rozhranie: | Áno |
| Typ prepínača: | Riadený |
| Kontrola ARP: | Áno |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port: | 30 W |
| Celkový PoE rozpočet: | 384 W |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Áno |
| Power over Ethernet Plus ( PoE + ) porty: | 48 |
| Jumbo frames: | 9000 |
| Store-and-forward: | Áno |
| Limit prepínania: | 104 Gbit/s |
| Statická trasa: | Áno |
| Tabuľka MAC adries: | 16000 položky |
| Popdora pre Jumbo Frames: | Áno |
| Rýchlosť pretáčania: | 77,38 miliónov paketov za sekundu |
| Počet statických ciest: | 48 |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety: | 12 MB |
| Upozornenia: | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
| Správa protokolov: | SNMPv1/v2c/v3, SNTP |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP): | Áno |
| Podpora pre Multicast: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
