TP-Link Omada SG3452X sieťový prepínač Riadený L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Čierna
Kód: KILTPLSWI0113Podrobný popis
TP-Link Omada SG3452X sieťový prepínač Riadený L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Čierna| Počet slotov pre SFP+ moduly | 4 |
| Konzolový port | RJ-45/micro-USB |
| Napájací konektor | Vstup AC-in |
| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet RJ-45 Ethernet portov | 48 |
| Montážna sada do šachty | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Stručný návod | Áno |
| Šírka | 440 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Výška | 44 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Napájací zdroj | AC |
| Spotreba energie (max) | 32,72 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Podpora VLAN | Áno |
| IPv4 trasy | 48 |
| Funkcie virtuálnej LAN | Private VLAN, Voice VLAN, Tagged VLAN, VLAN mapping |
| HOL blokácia | Áno |
| Krajný pomer | Áno |
| Zrkadlenie portov | Áno |
| STP protokol | Áno |
| Broadcast storm control | Áno |
| Počet VLAN | 4000 |
| IPv6 trasy | 48 |
| Sieťový štandard | IEEE 802.1s, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1w, IEEE 802.1D, IEEE 802.3ad |
| Podpora kontroly toku | Áno |
| Podpora 10G | Áno |
| Agregácia spojenia | Áno |
| Inštalácia do Racku | Áno |
| LED indikátory | Áno |
| Počet ventilátorov | 0 ventilátor/ventilátory |
| Farba | Čierna |
| Formát | 1U |
| Koľajnice racku | Áno |
| Typ balenia | Box |
| Tepelné vyžarovanie | 111,65 BTU/h |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 45 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| IGMP proxy | Áno |
| IP-MAC-Port viazanie | Áno |
| Typ autentizácie | AAA, RADIUS, TACACS+ |
| Algoritmy plánovania fronty | SP, Weighted Round Robin (WRR), WRR+SP |
| Overenie pravosti | Auto VLAN, Guest VLAN, Autentizácia podľa MAC adresy, Autentifikácia podľa portu |
| IGMP snooping | Áno |
| Filtrovanie BPDU / ochrana | Áno |
| DHCP vlastnosti | DHCP relay, DHCP client, DHCP server |
| Ochrana statického portu | Áno |
| Filtrovanie MAC adries | Áno |
| SSH/SSL podpora | Áno |
| Ochrana pred uzavretým obvodom | Áno |
| Ochrana heslom | Áno |
| Access Control List (ACL) | Áno |
| Kontrola ARP | Áno |
| Verejné MIB | Y |
| Konfigurácia nastavení polohy (CLI) | Áno |
| Spravované cez cloud | Áno |
| Podpora MIB | RFC1213, RFC2233, RFC1643, RFC1493, RFC2674, RFC2819, RFC2021, RFC2620, RFC2618, |
| MIB patentované Huawei | Y |
| Výpis udalostí systému | Áno |
| Typ prepínača | Riadený |
| Prepínač vrstiev | L2+ |
| Quality of Service (QoS) | Áno |
| Správa cez webové rozhranie | Áno |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Nie |
| Počet statických ciest | 48 |
| Jumbo frames | 9000 |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety | 12 MB |
| Rýchlosť pretáčania | 130,9 miliónov paketov za sekundu |
| Tabuľka MAC adries | 16000 položky |
| Popdora pre Jumbo Frames | Áno |
| Limit prepínania | 176 Gbit/s |
| Statická trasa | Áno |
| Upozornenia | Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations., Ensure the unit is adequately ventilated during operation. |
| Funkcie IPv4 a IPv6 | IPv6 Telnet, IPv6 tracert, IPv4/IPv6 access-control list (ACL), IPv6 ping |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP) | Áno |
| Správa protokolov | SNMPv1/v2c/v3, SNTP |
| Podpora pre Multicast | Áno |
| MLD snooping | Y |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 6935364006471 |
| Počet slotov pre SFP+ moduly: | 4 |
| Konzolový port: | RJ-45/micro-USB |
| Napájací konektor: | Vstup AC-in |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 48 |
| Montážna sada do šachty: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Stručný návod: | Áno |
| Šírka: | 440 mm |
| Hĺbka: | 220 mm |
| Výška: | 44 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Napájací zdroj: | AC |
| Spotreba energie (max): | 32,72 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Podpora VLAN: | Áno |
| IPv4 trasy: | 48 |
| Funkcie virtuálnej LAN: | Private VLAN, Voice VLAN, Tagged VLAN, VLAN mapping |
| HOL blokácia: | Áno |
| Krajný pomer: | Áno |
| Zrkadlenie portov: | Áno |
| STP protokol: | Áno |
| Broadcast storm control: | Áno |
| Počet VLAN: | 4000 |
| IPv6 trasy: | 48 |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.1s, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1w, IEEE 802.1D, IEEE 802.3ad |
| Podpora kontroly toku: | Áno |
| Podpora 10G: | Áno |
| Agregácia spojenia: | Áno |
| Inštalácia do Racku: | Áno |
| LED indikátory: | Áno |
| Počet ventilátorov: | 0 ventilátor/ventilátory |
| Farba: | Čierna |
| Formát: | 1U |
| Koľajnice racku: | Áno |
| Typ balenia: | Box |
| Tepelné vyžarovanie: | 111,65 BTU/h |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 45 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| IGMP proxy: | Áno |
| IP-MAC-Port viazanie: | Áno |
| Typ autentizácie: | AAA, RADIUS, TACACS+ |
| Algoritmy plánovania fronty: | SP, Weighted Round Robin (WRR), WRR+SP |
| Overenie pravosti: | Auto VLAN, Guest VLAN, Autentizácia podľa MAC adresy, Autentifikácia podľa portu |
| IGMP snooping: | Áno |
| Filtrovanie BPDU / ochrana: | Áno |
| DHCP vlastnosti: | DHCP relay, DHCP client, DHCP server |
| Ochrana statického portu: | Áno |
| Filtrovanie MAC adries: | Áno |
| SSH/SSL podpora: | Áno |
| Ochrana pred uzavretým obvodom: | Áno |
| Ochrana heslom: | Áno |
| Access Control List (ACL): | Áno |
| Kontrola ARP: | Áno |
| Verejné MIB: | Y |
| Konfigurácia nastavení polohy (CLI): | Áno |
| Spravované cez cloud: | Áno |
| Podpora MIB: | RFC1213, RFC2233, RFC1643, RFC1493, RFC2674, RFC2819, RFC2021, RFC2620, RFC2618, |
| MIB patentované Huawei: | Y |
| Výpis udalostí systému: | Áno |
| Typ prepínača: | Riadený |
| Prepínač vrstiev: | L2+ |
| Quality of Service (QoS): | Áno |
| Správa cez webové rozhranie: | Áno |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Nie |
| Počet statických ciest: | 48 |
| Jumbo frames: | 9000 |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety: | 12 MB |
| Rýchlosť pretáčania: | 130,9 miliónov paketov za sekundu |
| Tabuľka MAC adries: | 16000 položky |
| Popdora pre Jumbo Frames: | Áno |
| Limit prepínania: | 176 Gbit/s |
| Statická trasa: | Áno |
| Upozornenia: | Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations., Ensure the unit is adequately ventilated during operation. |
| Funkcie IPv4 a IPv6: | IPv6 Telnet, IPv6 tracert, IPv4/IPv6 access-control list (ACL), IPv6 ping |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP): | Áno |
| Správa protokolov: | SNMPv1/v2c/v3, SNTP |
| Podpora pre Multicast: | Áno |
| MLD snooping: | Y |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
