TP-Link Omada TL-SG2428P Riadený L2/L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) 1U Čierna
Kód: KILTPLSWI0090Podrobný popis
TP-Link Omada TL-SG2428P Riadený L2/L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) 1U Čierna| Počet RJ-45 Ethernet portov | 24 |
| Počet slotov pre SFP moduly | 4 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet portov gigabitového Ethernetu | 24 |
| Možnosť aktualizácie firmvéru | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Montážna sada do šachty | Áno |
| Výška | 44 mm |
| Šírka | 440 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Napájací zdroj | AC |
| Spotreba energie (max) | 301,1 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Podporované káblové typy | Cat3, Cat5e, Cat4, Cat5 |
| Agregácia spojenia | Áno |
| Podpora VLAN | Áno |
| Broadcast storm control | Áno |
| Počet VLAN | 4000 |
| Podpora 10G | Nie |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3i, IEEE 802.3az, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Zrkadlenie portov | Áno |
| Technológia kabeláže Ethernetu - meď | 10BASE-T, 1000BASE-T |
| STP protokol | Áno |
| Podpora kontroly toku | Áno |
| Krajný pomer | Áno |
| Funkcie virtuálnej LAN | Protocol-based VLAN, MAC address-based VLAN, Voice VLAN |
| Inštalácia do Racku | Áno |
| Formát | 1U |
| Počet ventilátorov | 2 ventilátor/ventilátory |
| Farba | Čierna |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 50 °C |
| Tepelné vyžarovanie | 1052,94 BTU/h |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | SSH, HTTPS, SSH-2, SNMPv3, SSL/TLS, SNMPv2, SNMP |
| Filtrovanie BPDU / ochrana | Áno |
| Algoritmy plánovania fronty | Weighted Round Robin (WRR), WRR+SP, SP |
| Access Control List (ACL) | Áno |
| Typ autentizácie | RADIUS |
| SSH/SSL podpora | Áno |
| DHCP vlastnosti | DHCP snooping, DHCP server, DHCP relay, DHCPv6 client, DHCP client |
| IGMP snooping | Áno |
| IP-MAC-Port viazanie | Áno |
| Quality of Service (QoS) | Áno |
| Výpis udalostí systému | Áno |
| Správa cez webové rozhranie | Áno |
| Prepínač vrstiev | L2/L2+ |
| Typ prepínača | Riadený |
| Kontrola ARP | Áno |
| Podpora MIB | Y |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Áno |
| Power over Ethernet Plus ( PoE + ) porty | 24 |
| Celkový PoE rozpočet | 250 W |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port | 30 W |
| Rýchlosť pretáčania | 41,66 miliónov paketov za sekundu |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety | 4,1 MB |
| Počet radov | 8 |
| Limit prepínania | 56 Gbit/s |
| Jumbo frames | 9000 |
| Tabuľka MAC adries | 8000 položky |
| Popdora pre Jumbo Frames | Áno |
| Upozornenia | Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations., Ensure the unit is adequately ventilated during operation. |
| Správa protokolov | SNMPv1/v2c/v3, SNTP |
| Podpora pre Multicast | Áno |
| Technológia kabeláže Ethernetu - vlákna | 1000BASE-X |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 6935364030650 |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 24 |
| Počet slotov pre SFP moduly: | 4 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet portov gigabitového Ethernetu: | 24 |
| Možnosť aktualizácie firmvéru: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Montážna sada do šachty: | Áno |
| Výška: | 44 mm |
| Šírka: | 440 mm |
| Hĺbka: | 220 mm |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Napájací zdroj: | AC |
| Spotreba energie (max): | 301,1 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Podporované káblové typy: | Cat3, Cat5e, Cat4, Cat5 |
| Agregácia spojenia: | Áno |
| Podpora VLAN: | Áno |
| Broadcast storm control: | Áno |
| Počet VLAN: | 4000 |
| Podpora 10G: | Nie |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3i, IEEE 802.3az, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Zrkadlenie portov: | Áno |
| Technológia kabeláže Ethernetu - meď: | 10BASE-T, 1000BASE-T |
| STP protokol: | Áno |
| Podpora kontroly toku: | Áno |
| Krajný pomer: | Áno |
| Funkcie virtuálnej LAN: | Protocol-based VLAN, MAC address-based VLAN, Voice VLAN |
| Inštalácia do Racku: | Áno |
| Formát: | 1U |
| Počet ventilátorov: | 2 ventilátor/ventilátory |
| Farba: | Čierna |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 50 °C |
| Tepelné vyžarovanie: | 1052,94 BTU/h |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | SSH, HTTPS, SSH-2, SNMPv3, SSL/TLS, SNMPv2, SNMP |
| Filtrovanie BPDU / ochrana: | Áno |
| Algoritmy plánovania fronty: | Weighted Round Robin (WRR), WRR+SP, SP |
| Access Control List (ACL): | Áno |
| Typ autentizácie: | RADIUS |
| SSH/SSL podpora: | Áno |
| DHCP vlastnosti: | DHCP snooping, DHCP server, DHCP relay, DHCPv6 client, DHCP client |
| IGMP snooping: | Áno |
| IP-MAC-Port viazanie: | Áno |
| Quality of Service (QoS): | Áno |
| Výpis udalostí systému: | Áno |
| Správa cez webové rozhranie: | Áno |
| Prepínač vrstiev: | L2/L2+ |
| Typ prepínača: | Riadený |
| Kontrola ARP: | Áno |
| Podpora MIB: | Y |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Áno |
| Power over Ethernet Plus ( PoE + ) porty: | 24 |
| Celkový PoE rozpočet: | 250 W |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port: | 30 W |
| Rýchlosť pretáčania: | 41,66 miliónov paketov za sekundu |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety: | 4,1 MB |
| Počet radov: | 8 |
| Limit prepínania: | 56 Gbit/s |
| Jumbo frames: | 9000 |
| Tabuľka MAC adries: | 8000 položky |
| Popdora pre Jumbo Frames: | Áno |
| Upozornenia: | Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations., Ensure the unit is adequately ventilated during operation. |
| Správa protokolov: | SNMPv1/v2c/v3, SNTP |
| Podpora pre Multicast: | Áno |
| Technológia kabeláže Ethernetu - vlákna: | 1000BASE-X |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
