TP-Link TL-SF1005D Riadený Fast Ethernet (10/100) Biela
Kód: SIETPLHUB0006Podrobný popis
TP-Link TL-SF1005D Riadený Fast Ethernet (10/100) Biela| Napájací konektor | Napájací konektor |
| Počet portov Fast Ethernet (meď) | 5 |
| Počet RJ-45 Ethernet portov | 5 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov | Fast Ethernet (10/100) |
| Bez vetráku | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Hĺbka | 70 mm |
| Šírka | 103,5 mm |
| Výška | 22 mm |
| Vstupný prúd | 0.6 A |
| Jednosmerné vstupné napätie | 5 V |
| Napájací zdroj v cene | Nie |
| Spotreba elektrickej energie | 1,87 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Napájací zdroj | Jednosmerný prúd |
| Spotreba energie (max) | 1,87 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 V |
| Technológia kabeláže Ethernetu - meď | 100BASE-T, 10BASE-T |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3x, IEEE 802.3u |
| STP protokol | Áno |
| Podpora 10G | Nie |
| Podpora kontroly toku | Áno |
| Automatické vyjednávanie | Áno |
| Auto MDI/MDI-X | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10,100 Mbit/s |
| Plne duplexný režim | Áno |
| Inštalácia do Racku | Nie |
| Farba | Biela |
| LED indikátory | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia | 190 g |
| Výška balenia | 85 mm |
| Typ balenia | Box |
| Hĺbka balenia | 108 mm |
| Šírka balenia | 91 mm |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Tepelné vyžarovanie | 6,38 BTU/h |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Quality of Service (QoS) | Áno |
| Správa cez webové rozhranie | Áno |
| Typ prepínača | Riadený |
| Certifikáty zhody | CE, RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Certifikácia | FCC, RoHs |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Nie |
| Tabuľka MAC adries | 1000 položky |
| Store-and-forward | Áno |
| Limit prepínania | 1,6 Gbit/s |
| Upozornenia | Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations., Ensure the unit is adequately ventilated during operation. |
| Podporované sieťové protokoly | CSMA/CD, TCP/IP |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 6935364020064 |
| Napájací konektor: | Napájací konektor |
| Počet portov Fast Ethernet (meď): | 5 |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 5 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Fast Ethernet (10/100) |
| Bez vetráku: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Hĺbka: | 70 mm |
| Šírka: | 103,5 mm |
| Výška: | 22 mm |
| Vstupný prúd: | 0.6 A |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 5 V |
| Napájací zdroj v cene: | Nie |
| Spotreba elektrickej energie: | 1,87 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Napájací zdroj: | Jednosmerný prúd |
| Spotreba energie (max): | 1,87 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 V |
| Technológia kabeláže Ethernetu - meď: | 100BASE-T, 10BASE-T |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3x, IEEE 802.3u |
| STP protokol: | Áno |
| Podpora 10G: | Nie |
| Podpora kontroly toku: | Áno |
| Automatické vyjednávanie: | Áno |
| Auto MDI/MDI-X: | Áno |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10,100 Mbit/s |
| Plne duplexný režim: | Áno |
| Inštalácia do Racku: | Nie |
| Farba: | Biela |
| LED indikátory: | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 190 g |
| Výška balenia: | 85 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Hĺbka balenia: | 108 mm |
| Šírka balenia: | 91 mm |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Tepelné vyžarovanie: | 6,38 BTU/h |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Quality of Service (QoS): | Áno |
| Správa cez webové rozhranie: | Áno |
| Typ prepínača: | Riadený |
| Certifikáty zhody: | CE, RoHS, Federal Communications Commission (FCC) |
| Certifikácia: | FCC, RoHs |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Nie |
| Tabuľka MAC adries: | 1000 položky |
| Store-and-forward: | Áno |
| Limit prepínania: | 1,6 Gbit/s |
| Upozornenia: | Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations., Ensure the unit is adequately ventilated during operation. |
| Podporované sieťové protokoly: | CSMA/CD, TCP/IP |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
