TP-Link TL-SF1009P sieťový prepínač Nespravované Fast Ethernet (10/100) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) Čierna
Kód: KILTPLSWI0085Podrobný popis
TP-Link TL-SF1009P sieťový prepínač Nespravované Fast Ethernet (10/100) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) Čierna| Typy RJ-45 Ethernet portov | Fast Ethernet (10/100) |
| Napájací konektor | Napájací konektor |
| Počet RJ-45 Ethernet portov | 9 |
| Počet portov Fast Ethernet (meď) | 9 |
| Bez vetráku | Áno |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Šírka | 171 mm |
| Výška | 27 mm |
| Hĺbka | 98 mm |
| Napájací zdroj | DC/PoE |
| Vstupný prúd | 1.31 A |
| Vstupné striedavé napätie | 220 V |
| Spotreba energie (max) | 77,08 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Jednosmerné vstupné napätie | 53.5 V |
| Napájací zdroj v cene | Nie |
| Podpora kontroly toku | Áno |
| Podporované káblové typy | Cat3, Cat5, Cat5e, Cat4 |
| Polovičný duplex | Áno |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u |
| Podpora funkcie auto-aging pre MAC adresy | Áno |
| Technológia kabeláže Ethernetu - meď | 100BASE-TX, 10BASE-T |
| Podpora 10G | Nie |
| Plne duplexný režim | Áno |
| Auto MDI/MDI-X | Áno |
| Automatické vyjednávanie | Áno |
| Podpora funkcie auto-learning pre MAC adresy | Áno |
| Montovateľné na stenu | Áno |
| Stohovateľné | Nie |
| Farba | Čierna |
| LED indikátory | Aktivita, Výkon, Odkaz, Poe |
| Základný materiál | Kov |
| Inštalácia do Racku | Nie |
| Šírka balenia | 223 mm |
| Hĺbka balenia | 280 mm |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Výška balenia | 68 mm |
| Typ balenia | Box |
| Hmotnosť vrátane balenia | 980 g |
| HS kód | 85176990 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Tepelné vyžarovanie | 262,84 BTU/h |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Typ prepínača | Nespravované |
| Certifikáty zhody | RoHS, CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Certifikácia | FCC, CE, RoHS |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port | 30 W |
| Celkový PoE rozpočet | 65 W |
| Power over Ethernet Plus ( PoE + ) porty | 8 |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Áno |
| Limit prepínania | 1,6 Gbit/s |
| Rýchlosť pretáčania | 1,3392 miliónov paketov za sekundu |
| Tabuľka MAC adries | 2000 položky |
| Store-and-forward | Áno |
| Upozornenia | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 6935364052966 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Fast Ethernet (10/100) |
| Napájací konektor: | Napájací konektor |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 9 |
| Počet portov Fast Ethernet (meď): | 9 |
| Bez vetráku: | Áno |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Šírka: | 171 mm |
| Výška: | 27 mm |
| Hĺbka: | 98 mm |
| Napájací zdroj: | DC/PoE |
| Vstupný prúd: | 1.31 A |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 V |
| Spotreba energie (max): | 77,08 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 53.5 V |
| Napájací zdroj v cene: | Nie |
| Podpora kontroly toku: | Áno |
| Podporované káblové typy: | Cat3, Cat5, Cat5e, Cat4 |
| Polovičný duplex: | Áno |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u |
| Podpora funkcie auto-aging pre MAC adresy: | Áno |
| Technológia kabeláže Ethernetu - meď: | 100BASE-TX, 10BASE-T |
| Podpora 10G: | Nie |
| Plne duplexný režim: | Áno |
| Auto MDI/MDI-X: | Áno |
| Automatické vyjednávanie: | Áno |
| Podpora funkcie auto-learning pre MAC adresy: | Áno |
| Montovateľné na stenu: | Áno |
| Stohovateľné: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| LED indikátory: | Aktivita, Výkon, Odkaz, Poe |
| Základný materiál: | Kov |
| Inštalácia do Racku: | Nie |
| Šírka balenia: | 223 mm |
| Hĺbka balenia: | 280 mm |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Výška balenia: | 68 mm |
| Typ balenia: | Box |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 980 g |
| HS kód: | 85176990 |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Tepelné vyžarovanie: | 262,84 BTU/h |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Typ prepínača: | Nespravované |
| Certifikáty zhody: | RoHS, CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Certifikácia: | FCC, CE, RoHS |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port: | 30 W |
| Celkový PoE rozpočet: | 65 W |
| Power over Ethernet Plus ( PoE + ) porty: | 8 |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Áno |
| Limit prepínania: | 1,6 Gbit/s |
| Rýchlosť pretáčania: | 1,3392 miliónov paketov za sekundu |
| Tabuľka MAC adries: | 2000 položky |
| Store-and-forward: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
