TP-Link TL-SG1016PE Riadený L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) 1U Čierna
Kód: KILTPLSWI0015Podrobný popis
TP-Link TL-SG1016PE Riadený L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) 1U Čierna| Počet portov gigabitového Ethernetu | 16 |
| Napájací konektor | Vstup AC-in |
| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet RJ-45 Ethernet portov | 16 |
| Maximálna dĺžka kábla | 100 m |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows |
| Dodávané káble | AC |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Montážna sada do šachty | Áno |
| Šírka | 294 mm |
| Výška | 44 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (max) | 124,4 W |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Napájací zdroj | AC/PoE |
| Podpora 10G | Nie |
| Podporované káblové typy | Cat4, Cat3, Cat5e, Cat5, Cat6 |
| Broadcast storm control | Áno |
| Agregácia spojenia | Áno |
| Podpora VLAN | Áno |
| Podpora kontroly toku | Áno |
| Počet VLAN | 4000 |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3i, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p |
| Technológia kabeláže Ethernetu - meď | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Auto MDI/MDI-X | Áno |
| Zrkadlenie portov | Áno |
| Funkcie virtuálnej LAN | Tagged VLAN, Port-based VLAN |
| Automatické vyjednávanie | Áno |
| Formát | 1U |
| Farba | Čierna |
| Počet ventilátorov | 1 ventilátor/ventilátory |
| Stohovateľné | Nie |
| LED indikátory | Áno |
| Základný materiál | Kov |
| Inštalácia do Racku | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia | 2,28 kg |
| Šírka balenia | 250 mm |
| Výška balenia | 80 mm |
| Hĺbka balenia | 400 mm |
| Typ balenia | Box |
| CD s podkladmi | Áno |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť | Áno |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| IGMP snooping | Áno |
| Správa cez webové rozhranie | Áno |
| Quality of Service (QoS) | Áno |
| Prepínač vrstiev | L2 |
| Typ prepínača | Riadený |
| Certifikáty zhody | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Celkový PoE rozpočet | 110 W |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port | 30 W |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Áno |
| Power over Ethernet Plus ( PoE + ) porty | 8 |
| Počet radov | 4 |
| Rýchlosť pretáčania | 23,8 miliónov paketov za sekundu |
| Popdora pre Jumbo Frames | Áno |
| Limit prepínania | 32 Gbit/s |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety | 4,1 MB |
| Tabuľka MAC adries | 8000 položky |
| Store-and-forward | Áno |
| Jumbo frames | 10000 |
| Upozornenia | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 6935364098865 |
| Počet portov gigabitového Ethernetu: | 16 |
| Napájací konektor: | Vstup AC-in |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 16 |
| Maximálna dĺžka kábla: | 100 m |
| Kompatibilné operačné systémy: | Windows |
| Dodávané káble: | AC |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Montážna sada do šachty: | Áno |
| Šírka: | 294 mm |
| Výška: | 44 mm |
| Hĺbka: | 180 mm |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Spotreba energie (max): | 124,4 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Napájací zdroj: | AC/PoE |
| Podpora 10G: | Nie |
| Podporované káblové typy: | Cat4, Cat3, Cat5e, Cat5, Cat6 |
| Broadcast storm control: | Áno |
| Agregácia spojenia: | Áno |
| Podpora VLAN: | Áno |
| Podpora kontroly toku: | Áno |
| Počet VLAN: | 4000 |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3i, IEEE 802.3x, IEEE 802.1p |
| Technológia kabeláže Ethernetu - meď: | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Auto MDI/MDI-X: | Áno |
| Zrkadlenie portov: | Áno |
| Funkcie virtuálnej LAN: | Tagged VLAN, Port-based VLAN |
| Automatické vyjednávanie: | Áno |
| Formát: | 1U |
| Farba: | Čierna |
| Počet ventilátorov: | 1 ventilátor/ventilátory |
| Stohovateľné: | Nie |
| LED indikátory: | Áno |
| Základný materiál: | Kov |
| Inštalácia do Racku: | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 2,28 kg |
| Šírka balenia: | 250 mm |
| Výška balenia: | 80 mm |
| Hĺbka balenia: | 400 mm |
| Typ balenia: | Box |
| CD s podkladmi: | Áno |
| Súlad s požiadavkami na udržateľnosť: | Áno |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| IGMP snooping: | Áno |
| Správa cez webové rozhranie: | Áno |
| Quality of Service (QoS): | Áno |
| Prepínač vrstiev: | L2 |
| Typ prepínača: | Riadený |
| Certifikáty zhody: | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Celkový PoE rozpočet: | 110 W |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port: | 30 W |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Áno |
| Power over Ethernet Plus ( PoE + ) porty: | 8 |
| Počet radov: | 4 |
| Rýchlosť pretáčania: | 23,8 miliónov paketov za sekundu |
| Popdora pre Jumbo Frames: | Áno |
| Limit prepínania: | 32 Gbit/s |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety: | 4,1 MB |
| Tabuľka MAC adries: | 8000 položky |
| Store-and-forward: | Áno |
| Jumbo frames: | 10000 |
| Upozornenia: | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
