TP-Link TL-SG108PE Riadený L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) Čierna
Kód: KILTPLSWI0010Podrobný popis
TP-Link TL-SG108PE Riadený L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) Čierna| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet RJ-45 Ethernet portov | 8 |
| Počet portov gigabitového Ethernetu | 8 |
| Dodávané káble | AC |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Šírka | 158 mm |
| Hĺbka | 101 mm |
| Výška | 25 mm |
| Vstupný prúd | 1.25 A |
| Spotreba energie (max) | 65,2 W |
| Vstupné napätie | 48 V |
| Napájací zdroj | Jednosmerný prúd |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Auto MDI/MDI-X | Áno |
| Podporované káblové typy | Cat6, Cat4, Cat3, Cat5, Cat5e |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3x |
| Podpora 10G | Nie |
| Funkcie virtuálnej LAN | Port-based VLAN |
| Automatické vyjednávanie | Áno |
| Počet VLAN | 32 |
| Broadcast storm control | Áno |
| Zrkadlenie portov | Áno |
| Agregácia spojenia | Áno |
| Podpora VLAN | Áno |
| LED indikátory | Odkaz, Poe, Aktivita, Status, Výkon, Rýchlosť |
| Farba | Čierna |
| Šírka balenia | 131 mm |
| Výška balenia | 121 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 890 g |
| Hĺbka balenia | 196 mm |
| Typ balenia | Box |
| HS kód | 85176990 |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Tepelné vyžarovanie | 256,19 BTU/h |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Ochrana pred uzavretým obvodom | Áno |
| IGMP snooping | Áno |
| Prepínač vrstiev | L2 |
| Quality of Service (QoS) | Áno |
| Typ prepínača | Riadený |
| Správa cez webové rozhranie | Áno |
| Počet portov Power over Ethernet (PoE) | 4 |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port | 15,4 W |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Áno |
| Celkový PoE rozpočet | 64 W |
| Rýchlosť pretáčania | 11,9 miliónov paketov za sekundu |
| Popdora pre Jumbo Frames | Áno |
| Jumbo frames | 15000 |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety | 1,5 MB |
| Limit prepínania | 16 Gbit/s |
| Tabuľka MAC adries | 4000 položky |
| Store-and-forward | Áno |
| Upozornenia | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 6935364094744 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 8 |
| Počet portov gigabitového Ethernetu: | 8 |
| Dodávané káble: | AC |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Šírka: | 158 mm |
| Hĺbka: | 101 mm |
| Výška: | 25 mm |
| Vstupný prúd: | 1.25 A |
| Spotreba energie (max): | 65,2 W |
| Vstupné napätie: | 48 V |
| Napájací zdroj: | Jednosmerný prúd |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Auto MDI/MDI-X: | Áno |
| Podporované káblové typy: | Cat6, Cat4, Cat3, Cat5, Cat5e |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3x |
| Podpora 10G: | Nie |
| Funkcie virtuálnej LAN: | Port-based VLAN |
| Automatické vyjednávanie: | Áno |
| Počet VLAN: | 32 |
| Broadcast storm control: | Áno |
| Zrkadlenie portov: | Áno |
| Agregácia spojenia: | Áno |
| Podpora VLAN: | Áno |
| LED indikátory: | Odkaz, Poe, Aktivita, Status, Výkon, Rýchlosť |
| Farba: | Čierna |
| Šírka balenia: | 131 mm |
| Výška balenia: | 121 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 890 g |
| Hĺbka balenia: | 196 mm |
| Typ balenia: | Box |
| HS kód: | 85176990 |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Tepelné vyžarovanie: | 256,19 BTU/h |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Ochrana pred uzavretým obvodom: | Áno |
| IGMP snooping: | Áno |
| Prepínač vrstiev: | L2 |
| Quality of Service (QoS): | Áno |
| Typ prepínača: | Riadený |
| Správa cez webové rozhranie: | Áno |
| Počet portov Power over Ethernet (PoE): | 4 |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port: | 15,4 W |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Áno |
| Celkový PoE rozpočet: | 64 W |
| Rýchlosť pretáčania: | 11,9 miliónov paketov za sekundu |
| Popdora pre Jumbo Frames: | Áno |
| Jumbo frames: | 15000 |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety: | 1,5 MB |
| Limit prepínania: | 16 Gbit/s |
| Tabuľka MAC adries: | 4000 položky |
| Store-and-forward: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
