TP-Link TL-SG1428PE sieťový prepínač Riadený L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) 1U Čierna
Kód: KILTPLSWI0086Podrobný popis
TP-Link TL-SG1428PE sieťový prepínač Riadený L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) 1U Čierna| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet RJ-45 Ethernet portov | 26 |
| Počet portov gigabitového Ethernetu | 26 |
| Počet slotov pre SFP moduly | 2 |
| Návod na obsluhu | Áno |
| Dodávané káble | AC |
| Montážna sada do šachty | Áno |
| Hĺbka | 220 mm |
| Šírka | 440 mm |
| Výška | 44 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (max) | 1039,03 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Napájací zdroj | AC |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Počet VLAN | 32 |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3, IEEE 802.1p, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q |
| Podporované káblové typy | Cat5e, Cat4, Cat3, Cat5, Cat6 |
| Funkcie virtuálnej LAN | Port-based VLAN, Tagged VLAN |
| Broadcast storm control | Áno |
| Agregácia spojenia | Áno |
| Podpora VLAN | Áno |
| Zrkadlenie portov | Áno |
| Automatické vyjednávanie | Áno |
| Technológia kabeláže Ethernetu - meď | 100BASE-TX, 10BASE-T, 1000BASE-T |
| Podpora kontroly toku | Áno |
| Krajný pomer | Áno |
| Podpora 10G | Nie |
| Auto MDI/MDI-X | Áno |
| Farba | Čierna |
| Počet ventilátorov | 2 ventilátor/ventilátory |
| Formát | 1U |
| Inštalácia do Racku | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia | 3,94 kg |
| Hĺbka balenia | 528 mm |
| Výška balenia | 100 mm |
| Šírka balenia | 336 mm |
| HS kód | 85176990 |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 50 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| IGMP snooping | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov | SNMP, SNMPv3, SNMPv2 |
| Quality of Service (QoS) | Áno |
| Prepínač vrstiev | L2 |
| Typ prepínača | Riadený |
| Správa cez webové rozhranie | Áno |
| Celkový PoE rozpočet | 250 W |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port | 30 W |
| Power over Ethernet Plus ( PoE + ) porty | 24 |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Áno |
| Store-and-forward | Áno |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety | 4,1 MB |
| Popdora pre Jumbo Frames | Áno |
| Tabuľka MAC adries | 8000 položky |
| Rýchlosť pretáčania | 41,7 miliónov paketov za sekundu |
| Jumbo frames | 10000 |
| Limit prepínania | 56 Gbit/s |
| Počet radov | 4 |
| Upozornenia | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
| Podpora pre Multicast | Áno |
| Technológia kabeláže Ethernetu - vlákna | 1000BASE-X |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 6935364072209 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 26 |
| Počet portov gigabitového Ethernetu: | 26 |
| Počet slotov pre SFP moduly: | 2 |
| Návod na obsluhu: | Áno |
| Dodávané káble: | AC |
| Montážna sada do šachty: | Áno |
| Hĺbka: | 220 mm |
| Šírka: | 440 mm |
| Výška: | 44 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Spotreba energie (max): | 1039,03 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Napájací zdroj: | AC |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Počet VLAN: | 32 |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3, IEEE 802.1p, IEEE 802.3u, IEEE 802.1Q |
| Podporované káblové typy: | Cat5e, Cat4, Cat3, Cat5, Cat6 |
| Funkcie virtuálnej LAN: | Port-based VLAN, Tagged VLAN |
| Broadcast storm control: | Áno |
| Agregácia spojenia: | Áno |
| Podpora VLAN: | Áno |
| Zrkadlenie portov: | Áno |
| Automatické vyjednávanie: | Áno |
| Technológia kabeláže Ethernetu - meď: | 100BASE-TX, 10BASE-T, 1000BASE-T |
| Podpora kontroly toku: | Áno |
| Krajný pomer: | Áno |
| Podpora 10G: | Nie |
| Auto MDI/MDI-X: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Počet ventilátorov: | 2 ventilátor/ventilátory |
| Formát: | 1U |
| Inštalácia do Racku: | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 3,94 kg |
| Hĺbka balenia: | 528 mm |
| Výška balenia: | 100 mm |
| Šírka balenia: | 336 mm |
| HS kód: | 85176990 |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 50 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| IGMP snooping: | Áno |
| Podpora bezpečnostných algoritmov: | SNMP, SNMPv3, SNMPv2 |
| Quality of Service (QoS): | Áno |
| Prepínač vrstiev: | L2 |
| Typ prepínača: | Riadený |
| Správa cez webové rozhranie: | Áno |
| Celkový PoE rozpočet: | 250 W |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port: | 30 W |
| Power over Ethernet Plus ( PoE + ) porty: | 24 |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Áno |
| Store-and-forward: | Áno |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety: | 4,1 MB |
| Popdora pre Jumbo Frames: | Áno |
| Tabuľka MAC adries: | 8000 položky |
| Rýchlosť pretáčania: | 41,7 miliónov paketov za sekundu |
| Jumbo frames: | 10000 |
| Limit prepínania: | 56 Gbit/s |
| Počet radov: | 4 |
| Upozornenia: | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
| Podpora pre Multicast: | Áno |
| Technológia kabeláže Ethernetu - vlákna: | 1000BASE-X |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
