TP-Link TL-SL1226P sieťový prepínač Nespravované Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) 1U Šedá
Kód: KILTPLSWI0076Podrobný popis
TP-Link TL-SL1226P sieťový prepínač Nespravované Gigabit Ethernet (10/100/1000) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) 1U Šedá| Počet RJ-45 Ethernet portov | 26 |
| Počet portov Fast Ethernet (meď) | 24 |
| Počet portov gigabitového Ethernetu | 2 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Combo SFP portov | 2 |
| Stručný návod | Áno |
| Montážna sada do šachty | Áno |
| Hĺbka | 180 mm |
| Výška | 44 mm |
| Šírka | 440 mm |
| Spotreba energie (max) | 281 W |
| Napájací zdroj | AC |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Napájací zdroj v cene | Áno |
| Podpora 10G | Nie |
| Auto MDI/MDI-X | Áno |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Automatické vyjednávanie | Áno |
| Technológia kabeláže Ethernetu - meď | 100BASE-TX, 10BASE-T, 1000BASE-T |
| Farba | Šedá |
| Formát | 1U |
| Inštalácia do Racku | Áno |
| LED indikátory | Áno |
| Počet ventilátorov | 2 ventilátor/ventilátory |
| Šírka balenia | 250 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 3,02 kg |
| Hĺbka balenia | 528 mm |
| Výška balenia | 80 mm |
| HS kód | 85176990 |
| Tepelné vyžarovanie | 1002,54 BTU/h |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 50 °C |
| Typ prepínača | Nespravované |
| Klasifikácia prevádzky | Áno |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | Áno |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port | 30 W |
| Power over Ethernet Plus ( PoE + ) porty | 24 |
| Celkový PoE rozpočet | 250 W |
| Rýchlosť pretáčania | 6,54 miliónov paketov za sekundu |
| Store-and-forward | Áno |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety | 4,1 MB |
| Jumbo frames | 10000 |
| Tabuľka MAC adries | 8000 položky |
| Limit prepínania | 8,8 Gbit/s |
| Popdora pre Jumbo Frames | Áno |
| Upozornenia | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 6935364089443 |
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 26 |
| Počet portov Fast Ethernet (meď): | 24 |
| Počet portov gigabitového Ethernetu: | 2 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Combo SFP portov: | 2 |
| Stručný návod: | Áno |
| Montážna sada do šachty: | Áno |
| Hĺbka: | 180 mm |
| Výška: | 44 mm |
| Šírka: | 440 mm |
| Spotreba energie (max): | 281 W |
| Napájací zdroj: | AC |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Podpora 10G: | Nie |
| Auto MDI/MDI-X: | Áno |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Automatické vyjednávanie: | Áno |
| Technológia kabeláže Ethernetu - meď: | 100BASE-TX, 10BASE-T, 1000BASE-T |
| Farba: | Šedá |
| Formát: | 1U |
| Inštalácia do Racku: | Áno |
| LED indikátory: | Áno |
| Počet ventilátorov: | 2 ventilátor/ventilátory |
| Šírka balenia: | 250 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 3,02 kg |
| Hĺbka balenia: | 528 mm |
| Výška balenia: | 80 mm |
| HS kód: | 85176990 |
| Tepelné vyžarovanie: | 1002,54 BTU/h |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 50 °C |
| Typ prepínača: | Nespravované |
| Klasifikácia prevádzky: | Áno |
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE): | Áno |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port: | 30 W |
| Power over Ethernet Plus ( PoE + ) porty: | 24 |
| Celkový PoE rozpočet: | 250 W |
| Rýchlosť pretáčania: | 6,54 miliónov paketov za sekundu |
| Store-and-forward: | Áno |
| Vyrovnávacia pamäť pre packety: | 4,1 MB |
| Jumbo frames: | 10000 |
| Tabuľka MAC adries: | 8000 položky |
| Limit prepínania: | 8,8 Gbit/s |
| Popdora pre Jumbo Frames: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure the unit is adequately ventilated during operation., Do not open the case or try to repair it yourself., The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with local regulations. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
