Redmagic Astra Eclipse - herný tablet 16/512 GB s 9,06-palcovým displejom (grafitový)
Kód: TABRDMTZA0002Podrobný popis
Redmagic Astra Eclipse - herný tablet 16/512 GB s 9,06-palcovým displejom (grafitový)| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Dodávané káble | USB Typ-C |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Hĺbka | 6,9 mm |
| Šírka | 207 mm |
| Výška | 134,2 mm |
| Hmotnosť | 370 g |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 165 Hz |
| Typ panelu | OLED |
| Rozlíšenie displeja | 2400 x 1504 px |
| Uhlopriečka displeja | 9,06" |
| Hustota pixelov | 313 ppi |
| Jas displeja | 1600 cd/m² |
| Typ procesoru | Snapdragon® 8 Elite |
| Boost frekvencia procesora | 4,32 GHz |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 512 GB |
| Početr zabudovaných reproduktorov | 2 |
| Nahrávanie videa | Áno |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 13 MP |
| Typ zadnej kamery | Jeden fotoaparát |
| Wi-Fi štandardy | 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandard | 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Verzia Bluetooth | 5.4 |
| Farba | Grafit |
| Základný materiál | Kov |
| Typ zariadenia | Herný tablet |
| Farba názov | Eclipse |
| Poskytovaný OS | Android 15 |
| Platforma | Android |
| Operačný systém | OS 10.5 |
| Trieda energetickej účinnosti | G |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Kapacita batérie | 8200 mAh |
| Rodina grafickej karty | Adreno |
| Upozornenia | Dispose of according to local electronic waste regulations., Avoid contact with liquid., Do not expose to high temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| EAN: | 6974608311742 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Dodávané káble: | USB Typ-C |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Hĺbka: | 6,9 mm |
| Šírka: | 207 mm |
| Výška: | 134,2 mm |
| Hmotnosť: | 370 g |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 165 Hz |
| Typ panelu: | OLED |
| Rozlíšenie displeja: | 2400 x 1504 px |
| Uhlopriečka displeja: | 9,06" |
| Hustota pixelov: | 313 ppi |
| Jas displeja: | 1600 cd/m² |
| Typ procesoru: | Snapdragon® 8 Elite |
| Boost frekvencia procesora: | 4,32 GHz |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 512 GB |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 2 |
| Nahrávanie videa: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 13 MP |
| Typ zadnej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandard: | 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Verzia Bluetooth: | 5.4 |
| Farba: | Grafit |
| Základný materiál: | Kov |
| Typ zariadenia: | Herný tablet |
| Farba názov: | Eclipse |
| Poskytovaný OS: | Android 15 |
| Platforma: | Android |
| Operačný systém: | OS 10.5 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Rýchle nabíjanie: | Áno |
| Kapacita batérie: | 8200 mAh |
| Rodina grafickej karty: | Adreno |
| Upozornenia: | Dispose of according to local electronic waste regulations., Avoid contact with liquid., Do not expose to high temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
