Samsung Galaxy Tab S10+ 5G LTE-TDD & LTE-FDD 512 GB 31,5 cm (12.4") 12 GB Wi-Fi 6E (802.11ax) Platinová, Strieborná
Kód: TABSA1TZA0472Podrobný popis
Samsung Galaxy Tab S10+ 5G LTE-TDD & LTE-FDD 512 GB 31,5 cm (12.4") 12 GB Wi-Fi 6E (802.11ax) Platinová, Strieborná| Pripojenie slúchadiel | Bluetooth / USB-C |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C | 1 |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| GLONASS | Áno |
| BeiDou | Áno |
| Hall senzor | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| Elektronický kompas | Áno |
| Galileo | Áno |
| GPS | Áno |
| Senzor orientácie | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Stylus | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Hĺbka | 5,6 mm |
| Šírka | 285,4 mm |
| Hmotnosť | 576 g |
| Výška | 185,4 mm |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Nie |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Počet farieb displeja | 16 miliónov farieb |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie | Dynamic AMOLED 2X |
| Rozlíšenie displeja | 2800 x 1752 px |
| Uhlopriečka displeja | 31,5 cm (12.4") |
| Typ panelu | AMOLED |
| Typ HD rozlíšenia | WQXGA+ |
| Boost frekvencia procesora | 3,4 GHz |
| Frekvencia procesora | 2 GHz |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Vnútorná pamäť | 12 GB |
| Užívateľská pamäť | 480,2 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 1,5 TB |
| Nahrávanie videa | Áno |
| Automatické zaostrovanie | Áno |
| Maximálne rozlíšenie videa | 3840 x 2160 px |
| Rýchlosť záznamu videa | 30 fps |
| Blesk zadného fotoaparátu | Áno |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Typ zadnej kamery | Duálny fotoaparát |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota) | 8 MP |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 13 MP |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 12 MP |
| Generácia mobilnej siete | 5G |
| Podporované 4G pásma | 2500, 900, 2300, 1900, 1800, 850, 800, 2600 MHz, 700, 1500, 2100 |
| 5G štandard | Sub6 TDD, Sub6 FDD |
| Podpora frekvenčného pásma 3G | 900, 1900, 850, 2100 MHz |
| Podporované pásma 5G | 2500, 1900, 1800, 3500, 900, 2100, 3700, 800, 2600, 2300, 850, 700 |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Wi-Fi Direct | Áno |
| 4G štandardy | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Áno |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi štandardy | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| 3G štandardy | UMTS |
| Vstavaná priehradka pre stylus | Áno |
| Formát | Tablet |
| Farba | Platinová |
| Ochranné funkcie | Vode odolné, Prachuodolný |
| Základný materiál | Hliník |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP68 |
| Typ zariadenia | Mobilný tablet |
| Platforma | Android |
| Vyberateľná batéria | Nie |
| Trieda energetickej účinnosti | G |
| Čas prehliadania (Wi-Fi) | 11 h |
| Čas prehliadania (4G) | 11 h |
| Vrátane batérií | Áno |
| Kapacita batérie | 10090 mAh |
| Doba prehrávania videa | 16 h |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Hlasové volanie | Áno |
| Videohovory | Áno |
| Upozornenia | Avoid contact with liquid., Dispose of according to local electronic waste regulations., Do not expose to high temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| EAN: | 8806095609553 |
| Pripojenie slúchadiel: | Bluetooth / USB-C |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C: | 1 |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| Hall senzor: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| Elektronický kompas: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Senzor orientácie: | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Stylus: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Hĺbka: | 5,6 mm |
| Šírka: | 285,4 mm |
| Hmotnosť: | 576 g |
| Výška: | 185,4 mm |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Nie |
| Maximálna obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Počet farieb displeja: | 16 miliónov farieb |
| Marketingový názov zobrazovacej technológie: | Dynamic AMOLED 2X |
| Rozlíšenie displeja: | 2800 x 1752 px |
| Uhlopriečka displeja: | 31,5 cm (12.4") |
| Typ panelu: | AMOLED |
| Typ HD rozlíšenia: | WQXGA+ |
| Boost frekvencia procesora: | 3,4 GHz |
| Frekvencia procesora: | 2 GHz |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Vnútorná pamäť: | 12 GB |
| Užívateľská pamäť: | 480,2 GB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 1,5 TB |
| Nahrávanie videa: | Áno |
| Automatické zaostrovanie: | Áno |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 3840 x 2160 px |
| Rýchlosť záznamu videa: | 30 fps |
| Blesk zadného fotoaparátu: | Áno |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Typ zadnej kamery: | Duálny fotoaparát |
| Rozlíšenie druhej zadnej kamery (číselná hodnota): | 8 MP |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 13 MP |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 12 MP |
| Generácia mobilnej siete: | 5G |
| Podporované 4G pásma: | 2500, 900, 2300, 1900, 1800, 850, 800, 2600 MHz, 700, 1500, 2100 |
| 5G štandard: | Sub6 TDD, Sub6 FDD |
| Podpora frekvenčného pásma 3G: | 900, 1900, 850, 2100 MHz |
| Podporované pásma 5G: | 2500, 1900, 1800, 3500, 900, 2100, 3700, 800, 2600, 2300, 850, 700 |
| Typ SIM karty: | NanoSIM |
| Wi-Fi Direct: | Áno |
| 4G štandardy: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n) |
| 3G štandardy: | UMTS |
| Vstavaná priehradka pre stylus: | Áno |
| Formát: | Tablet |
| Farba: | Platinová |
| Ochranné funkcie: | Vode odolné, Prachuodolný |
| Základný materiál: | Hliník |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP68 |
| Typ zariadenia: | Mobilný tablet |
| Platforma: | Android |
| Vyberateľná batéria: | Nie |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Čas prehliadania (Wi-Fi): | 11 h |
| Čas prehliadania (4G): | 11 h |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Kapacita batérie: | 10090 mAh |
| Doba prehrávania videa: | 16 h |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Hlasové volanie: | Áno |
| Videohovory: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquid., Dispose of according to local electronic waste regulations., Do not expose to high temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
