Samsung Galaxy Tab S10 FE+ Samsung Exynos 128 GB 33,3 cm (13.1") 8 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Strieborná
Kód: TABSA1TZA0519Podrobný popis
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ Samsung Exynos 128 GB 33,3 cm (13.1") 8 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Strieborná| Pripojenie slúchadiel | USB |
| Počet portov USB 2.0 typu C | 1 |
| Elektronický kompas | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Galileo | Áno |
| BeiDou | Áno |
| GPS | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS) | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| GLONASS | Áno |
| Hall senzor | Áno |
| Asistované GPS (A-GPS) | Áno |
| Merač zrýchlenia | Áno |
| Stylus | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Šírka | 300,6 mm |
| Hĺbka | 6 mm |
| Výška | 194,7 mm |
| Hmotnosť | 664 g |
| Nabíjací port USB Type-C | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (max) | 45 W |
| Požadovaný nabíjací výkon (min) | 15 W |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Počet farieb displeja | 16 miliónov farieb |
| Typ panelu | TFT |
| Uhlopriečka displeja | 33,3 cm (13.1") |
| Typ HD rozlíšenia | WQXGA+ |
| Rozlíšenie displeja | 2880 x 1800 px |
| Boost frekvencia procesora | 2,9 GHz |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Počet jadier procesora | 8 |
| Model procesoru | 1580 |
| Výrobca procesoru | Samsung |
| Vnútorná pamäť | 8 GB |
| Užívateľská pamäť | 106,2 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 2 TB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie | 128 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Maximálne rozlíšenie videa | 3840 x 2160 px |
| Automatické zaostrovanie | Áno |
| Nahrávanie videa | Áno |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname | 3840x2160@30fps |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu | 12 MP |
| Rozlíšenie zadnej kamery | 13 MP |
| Predný fotoaparát | Áno |
| Typ zadnej kamery | Jeden fotoaparát |
| Pripojenie k mobilnej sieti | Nie |
| Wi-Fi Direct | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth | 5.3 |
| Bluetooth | Áno |
| Formát | Tablet |
| Typ zariadenia | Mobilný tablet |
| Farba | Strieborná |
| Platforma | Android |
| Doba prehrávania videa | 21 h |
| Vyberateľná batéria | Nie |
| Kapacita batérie | 10090 mAh |
| Čítačka odtlačkov prstov | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP68 |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| EAN: | 8806097196891 |
| Pripojenie slúchadiel: | USB |
| Počet portov USB 2.0 typu C: | 1 |
| Elektronický kompas: | Áno |
| Snímač okolitého osvetlenia: | Áno |
| Galileo: | Áno |
| BeiDou: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Satelitný systém Quasi-Zenith (QZSS): | Áno |
| Gyroskop: | Áno |
| GLONASS: | Áno |
| Hall senzor: | Áno |
| Asistované GPS (A-GPS): | Áno |
| Merač zrýchlenia: | Áno |
| Stylus: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Šírka: | 300,6 mm |
| Hĺbka: | 6 mm |
| Výška: | 194,7 mm |
| Hmotnosť: | 664 g |
| Nabíjací port USB Type-C: | Áno |
| Požadovaný nabíjací výkon (max): | 45 W |
| Požadovaný nabíjací výkon (min): | 15 W |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Počet farieb displeja: | 16 miliónov farieb |
| Typ panelu: | TFT |
| Uhlopriečka displeja: | 33,3 cm (13.1") |
| Typ HD rozlíšenia: | WQXGA+ |
| Rozlíšenie displeja: | 2880 x 1800 px |
| Boost frekvencia procesora: | 2,9 GHz |
| Typ procesoru: | Samsung Exynos |
| Počet jadier procesora: | 8 |
| Model procesoru: | 1580 |
| Výrobca procesoru: | Samsung |
| Vnútorná pamäť: | 8 GB |
| Užívateľská pamäť: | 106,2 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 2 TB |
| Vnútorná kapacita pre ukladanie: | 128 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Maximálne rozlíšenie videa: | 3840 x 2160 px |
| Automatické zaostrovanie: | Áno |
| Nahrávanie videa: | Áno |
| Rozlíšenie pri rýchlom zázname: | 3840x2160@30fps |
| Rozlíšenie predného fotoaparátu: | 12 MP |
| Rozlíšenie zadnej kamery: | 13 MP |
| Predný fotoaparát: | Áno |
| Typ zadnej kamery: | Jeden fotoaparát |
| Pripojenie k mobilnej sieti: | Nie |
| Wi-Fi Direct: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Verzia Bluetooth: | 5.3 |
| Bluetooth: | Áno |
| Formát: | Tablet |
| Typ zariadenia: | Mobilný tablet |
| Farba: | Strieborná |
| Platforma: | Android |
| Doba prehrávania videa: | 21 h |
| Vyberateľná batéria: | Nie |
| Kapacita batérie: | 10090 mAh |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP68 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
