WIWA TUNER DVB-T/T2 H.265 LITE
Kód: OAVWIWTUN0002Podrobný popis
WIWA TUNER DVB-T/T2 H.265 LITE| Počet USB 2.0 portov | 1 |
| Počet RF portov | 1 |
| DC-in konektor | Áno |
| Digitálny koaxiálny audio výstup | 1 |
| Verzia HDMI | 1.3 |
| Počet SCART konektorov | 1 |
| Wi-Fi | Voliteľné |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia | Áno |
| Stručný návod | Áno |
| Farba | Čierna |
| Záznam | Áno |
| Prehrávanie videa | Áno |
| Počet tunerov | 1 tuner/tunerov |
| Výška | 32 mm |
| Šírka | 145 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Hmotnosť | 190 g |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Spotreba elektrickej energie | 7,5 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0,35 W |
| Podporované videomódy | 1080p, 1080i, 720p, 576p |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Formát digitálneho signálu | DVB-T, DVB-T2 |
| Zdroj signálu | Kábel |
| Podporovaný formát titulkov | TXT, SSA, SRT, ASS, SUB |
| Podporované video formáty | TP, 3GP, FLV, VOB, TPR, AVI, AVC, DIVX, MKV, TS, M2TS, XVID, MOV, H.264, HEVC/H.265, MP4, MPEG4, MPEG |
| Podporované obrazové formáty | JPG, PNG, JPEG, BMP |
| Podporované zvukové formáty | ACC, MP3, M4A |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tuners |
|---|---|
| EAN: | 5907678819505 |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Počet RF portov: | 1 |
| DC-in konektor: | Áno |
| Digitálny koaxiálny audio výstup: | 1 |
| Verzia HDMI: | 1.3 |
| Počet SCART konektorov: | 1 |
| Wi-Fi: | Voliteľné |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
| Stručný návod: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Záznam: | Áno |
| Prehrávanie videa: | Áno |
| Počet tunerov: | 1 tuner/tunerov |
| Výška: | 32 mm |
| Šírka: | 145 mm |
| Hĺbka: | 90 mm |
| Hmotnosť: | 190 g |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Spotreba elektrickej energie: | 7,5 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,35 W |
| Podporované videomódy: | 1080p, 1080i, 720p, 576p |
| Typ HD rozlíšenia: | Full HD |
| Formát digitálneho signálu: | DVB-T, DVB-T2 |
| Zdroj signálu: | Kábel |
| Podporovaný formát titulkov: | TXT, SSA, SRT, ASS, SUB |
| Podporované video formáty: | TP, 3GP, FLV, VOB, TPR, AVI, AVC, DIVX, MKV, TS, M2TS, XVID, MOV, H.264, HEVC/H.265, MP4, MPEG4, MPEG |
| Podporované obrazové formáty: | JPG, PNG, JPEG, BMP |
| Podporované zvukové formáty: | ACC, MP3, M4A |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
