CyberPower OLS1500ERT2UA UPS S dvojitou konverziou (online) 1,5 kVA 1350 W 8 AC zásuvky/AC zásuviek
Kód: ZSICBPUPS0057Podrobný popis
CyberPower OLS1500ERT2UA UPS S dvojitou konverziou (online) 1,5 kVA 1350 W 8 AC zásuvky/AC zásuviek| USB vstup | Áno |
| Typy zásuvky pre napájanie zo siete | C13 zviazané |
| Zástrčka | C14 zviazané |
| Konektor pre núdzové vypnutie (EPO) | Áno |
| Počet zásuviek | 8 AC zásuvky/AC zásuviek |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Dodávané káble | USB kábel |
| Výstupné napätie Celkové Harmonické Skreslenie (THD) | 5% |
| Vstupný výkonový faktor | 0,99 |
| Výstupný výkon | 1350 W |
| Zvukové režimy alarmu | Alarm pri napájaní z batérie, Výmena batérie, Porucha, Alarm pri nízkom stave batérie, Alarm preťaženia |
| Ochrana proti prepätiu | Áno |
| Výstupná frekvencia | 50/60 Hz |
| Odozva | 0 ms |
| Waveform | Čistý sínus |
| Vstupná frekvencia | 50/60 Hz |
| Pohotovostné vypnutie (EPO) | Áno |
| EMI/RFI filtrácie šumu | Áno |
| Výstupný výkonový faktor | 0,9 |
| Úroveň hluku | 45 dB |
| Faktor výkyvu | 3:1 |
| Zvukové výstrahy | Áno |
| Hodnota prepätia | 363 J |
| Vstupné prevádzkové napätie (min) | 190 V |
| Prvky ochrany napájania | Vstupná poistka, Preťaženie, Skrat |
| Výstupné prevádzkové napätie (min) | 208 V |
| Výstupné prevádzkové napätie (max) | 240 V |
| Výstupná kapacita (VA) | 1,5 kVA |
| Účinnosť (režim ECO) | 95% |
| Vstupné prevádzkové napätie (max) | 300 V |
| Maximálny prúd | 9 A |
| Topológia UPS | S dvojitou konverziou (online) |
| Šírka | 438 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Výška | 88 mm |
| Hmotnosť | 13,8 kg |
| Základný materiál | Kov |
| Vstavaný ventilátor | Áno |
| Typ displeja | LCD |
| Dĺžka kábla | 1,5 m |
| Farba | Čierna |
| Kapacita racku | 2U |
| Formát | Montáž na rack/tower |
| Typická doba zálohovania pri polovičnom zaťažení | 15,3 min |
| Doba nabíjania batérie | 4 h |
| Nabíjací prúd | 1,5 A |
| Napätie batérie | 48 V |
| Náhradné batérie | BPSE48V40ART2U |
| Počet podporovaných batérií | 4 |
| Typická doba zálohovania pri plnom zaťažení | 5,3 min |
| Šírka balenia | 540 mm |
| Výška balenia | 230 mm |
| HS kód | 8504408590 |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 10 - 90% |
| Mimoprevádzková nadmorská výška | 0 - 1500 m |
| Prevádzková nadmorská výška | 0 - 1500 m |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 50 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 20 - 90% |
| Certifikáty zhody | RoHS, CE |
| Upozornenia | Do not disassemble the unit housing, there may be a risk of electric shock., Use the appliance in well-ventilated areas to avoid overheating., Keep away from sources of fire and water. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | UPS power supplies |
|---|---|
| EAN: | 4711027790282 |
| USB vstup: | Áno |
| Typy zásuvky pre napájanie zo siete: | C13 zviazané |
| Zástrčka: | C14 zviazané |
| Konektor pre núdzové vypnutie (EPO): | Áno |
| Počet zásuviek: | 8 AC zásuvky/AC zásuviek |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 2 |
| Dodávané káble: | USB kábel |
| Výstupné napätie Celkové Harmonické Skreslenie (THD): | 5% |
| Vstupný výkonový faktor: | 0,99 |
| Výstupný výkon: | 1350 W |
| Zvukové režimy alarmu: | Alarm pri napájaní z batérie, Výmena batérie, Porucha, Alarm pri nízkom stave batérie, Alarm preťaženia |
| Ochrana proti prepätiu: | Áno |
| Výstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Odozva: | 0 ms |
| Waveform: | Čistý sínus |
| Vstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Pohotovostné vypnutie (EPO): | Áno |
| EMI/RFI filtrácie šumu: | Áno |
| Výstupný výkonový faktor: | 0,9 |
| Úroveň hluku: | 45 dB |
| Faktor výkyvu: | 3:1 |
| Zvukové výstrahy: | Áno |
| Hodnota prepätia: | 363 J |
| Vstupné prevádzkové napätie (min): | 190 V |
| Prvky ochrany napájania: | Vstupná poistka, Preťaženie, Skrat |
| Výstupné prevádzkové napätie (min): | 208 V |
| Výstupné prevádzkové napätie (max): | 240 V |
| Výstupná kapacita (VA): | 1,5 kVA |
| Účinnosť (režim ECO): | 95% |
| Vstupné prevádzkové napätie (max): | 300 V |
| Maximálny prúd: | 9 A |
| Topológia UPS: | S dvojitou konverziou (online) |
| Šírka: | 438 mm |
| Hĺbka: | 430 mm |
| Výška: | 88 mm |
| Hmotnosť: | 13,8 kg |
| Základný materiál: | Kov |
| Vstavaný ventilátor: | Áno |
| Typ displeja: | LCD |
| Dĺžka kábla: | 1,5 m |
| Farba: | Čierna |
| Kapacita racku: | 2U |
| Formát: | Montáž na rack/tower |
| Typická doba zálohovania pri polovičnom zaťažení: | 15,3 min |
| Doba nabíjania batérie: | 4 h |
| Nabíjací prúd: | 1,5 A |
| Napätie batérie: | 48 V |
| Náhradné batérie: | BPSE48V40ART2U |
| Počet podporovaných batérií: | 4 |
| Typická doba zálohovania pri plnom zaťažení: | 5,3 min |
| Šírka balenia: | 540 mm |
| Výška balenia: | 230 mm |
| HS kód: | 8504408590 |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 10 - 90% |
| Mimoprevádzková nadmorská výška: | 0 - 1500 m |
| Prevádzková nadmorská výška: | 0 - 1500 m |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 50 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 20 - 90% |
| Certifikáty zhody: | RoHS, CE |
| Upozornenia: | Do not disassemble the unit housing, there may be a risk of electric shock., Use the appliance in well-ventilated areas to avoid overheating., Keep away from sources of fire and water. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
