Green Cell AiO 800VA LCD line-interaktívna technológia 0,8 kVA 480 W 6 x sieťová zásuvka
Kód: ZSIGCEUPS0007Podrobný popis
Green Cell AiO 800VA LCD line-interaktívna technológia 0,8 kVA 480 W 6 x sieťová zásuvka| Počet zásuviek | 6 AC zásuvky/AC zásuviek |
| Typ USB portu | USB typ B |
| Typy zásuvky pre napájanie zo siete | Typ F |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Vstupné prevádzkové napätie (min) | 220 V |
| Výstupný výkon | 480 W |
| Výstupné prevádzkové napätie (min) | 230 V |
| Topológia UPS | Line-Interactive |
| Odozva | 2 ms |
| Výstupná frekvencia | 50/60 Hz |
| Vstupné prevádzkové napätie (max) | 240 V |
| Výstupná kapacita (VA) | 0,8 kVA |
| Výstupné prevádzkové napätie (max) | 230 V |
| Vstupná frekvencia | 50/60 Hz |
| Výška | 90 mm |
| Šírka | 270 mm |
| Hmotnosť | 4,9 kg |
| Hĺbka | 190 mm |
| Typ displeja | LCD |
| Farba | Čierna |
| Formát | Kompaktné |
| Počet podporovaných batérií | 1 |
| Kapacita batérie | 9 Ah |
| Napätie batérie | 12 V |
Dodatočné parametre
| Kategória: | UPS power supplies |
|---|---|
| EAN: | 5902701419738 |
| Počet zásuviek: | 6 AC zásuvky/AC zásuviek |
| Typ USB portu: | USB typ B |
| Typy zásuvky pre napájanie zo siete: | Typ F |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Vstupné prevádzkové napätie (min): | 220 V |
| Výstupný výkon: | 480 W |
| Výstupné prevádzkové napätie (min): | 230 V |
| Topológia UPS: | Line-Interactive |
| Odozva: | 2 ms |
| Výstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Vstupné prevádzkové napätie (max): | 240 V |
| Výstupná kapacita (VA): | 0,8 kVA |
| Výstupné prevádzkové napätie (max): | 230 V |
| Vstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Výška: | 90 mm |
| Šírka: | 270 mm |
| Hmotnosť: | 4,9 kg |
| Hĺbka: | 190 mm |
| Typ displeja: | LCD |
| Farba: | Čierna |
| Formát: | Kompaktné |
| Počet podporovaných batérií: | 1 |
| Kapacita batérie: | 9 Ah |
| Napätie batérie: | 12 V |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
