IP KAMERA EZVIZ H7C 2K+ (4MP+4MP)
Kód: CIPEZVKAM0078Podrobný popis
IP KAMERA EZVIZ H7C 2K+ (4MP+4MP)| Počet portov USB typ C | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Model | IP bezpečnostná kamera |
| Podporované umiestnenie | Vnútorný |
| Technológia prepojenia | Káblový a bezdrôtový |
| Režim deň/noc | Áno |
| Široký dynamický rozsah | DWDR |
| Certifikácia | CE / UKCA / WEEE / RoHS / REACH / UL |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Montážna sada | Áno |
| Počet kamier | 1 |
| Vrátane skrutiek | Áno |
| Výška balenia | 200 mm |
| Hĺbka balenia | 105 mm |
| Výška | 131,5 mm |
| Šírka | 88 mm |
| Hmotnosť | 270 g |
| Šírka balenia | 105 mm |
| Hĺbka | 88 mm |
| Hmotnosť obalu balenia | 499 g |
| Typ zdroja | Jednosmerný prúd |
| DC výstupné napätie | 5 |
| Spotreba energie (max) | 8 W |
| DC výstupný prúd | 2 A |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 512 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Slot čítačky kariet | 1 |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Obojsmerná komunikácia | Áno |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Zorný uhol objektívu, diagonálny | 108° |
| Zvislý pozorovací uhol | 50° |
| Vodorovný pozorovací uhol | 92° |
| Zorný uhol, diagonálne | 60° |
| Vertikálny uhol otočenia | 0 - 65° |
| Horizontálny uhol otočenia | 0 - 360° |
| Pozorovací uhol, horizontálny (panoramatická kamera) | 51° |
| Bluetooth | Nie |
| Wi-Fi | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Sieťový štandard | IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac |
| Typ rozhrania Ethernetu | Fast Ethernet |
| Bezpečnosť bezdrôtového prenosu | WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Šírka pásma | 20 MHz |
| Wi-Fi pásmo | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Farba | Biela |
| Spôsob montáže | Strop/stôl |
| Formát | Guľový |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 0 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -10 - 45 °C |
| Video detekcia pohybu | Áno |
| Detekcia ľudí | Áno |
| Vzdialenosť nočného videnia | 10 m |
| Nočné videnie | Áno |
| Typ LED | IR |
| Kompresné formáty videa | H.264, H.265 |
| Redukcia šumu | Áno |
| Maximálne rozlíšenie | 2560 x 1440 px |
| Streamovanie videa | Áno |
| Obnovovacia frekvencia | 30 fps, 15 fps |
| Technológia redukcie šumu | 3D redukcia šumu |
| Ovládanie pomocou smartfónu | Áno |
| Veľkosť optického snímača | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Počet čidiel | 1 |
| Typ senzora | CMOS |
| Progresívne skenovanie | Áno |
| Pevná ohnisková vzdialenosť | 2,8 mm |
| Maximálna clona | 1,6 |
| Počet šošoviek | 2 |
| Pevná ohnisková vzdialenosť (panoramatická kamera) | 6 mm |
| Upozornenia | The product contains electronic components; do not dispose of with the normal household waste., Avoid direct contact with water to prevent electrical damage., Ensure that the product is properly installed and protected against falling. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Video cameras |
|---|---|
| EAN: | 6941545632063 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Model: | IP bezpečnostná kamera |
| Podporované umiestnenie: | Vnútorný |
| Technológia prepojenia: | Káblový a bezdrôtový |
| Režim deň/noc: | Áno |
| Široký dynamický rozsah: | DWDR |
| Certifikácia: | CE / UKCA / WEEE / RoHS / REACH / UL |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Montážna sada: | Áno |
| Počet kamier: | 1 |
| Vrátane skrutiek: | Áno |
| Výška balenia: | 200 mm |
| Hĺbka balenia: | 105 mm |
| Výška: | 131,5 mm |
| Šírka: | 88 mm |
| Hmotnosť: | 270 g |
| Šírka balenia: | 105 mm |
| Hĺbka: | 88 mm |
| Hmotnosť obalu balenia: | 499 g |
| Typ zdroja: | Jednosmerný prúd |
| DC výstupné napätie: | 5 |
| Spotreba energie (max): | 8 W |
| DC výstupný prúd: | 2 A |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 512 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Slot čítačky kariet: | 1 |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Obojsmerná komunikácia: | Áno |
| Vstavaný reproduktor: | Áno |
| Zorný uhol objektívu, diagonálny: | 108° |
| Zvislý pozorovací uhol: | 50° |
| Vodorovný pozorovací uhol: | 92° |
| Zorný uhol, diagonálne: | 60° |
| Vertikálny uhol otočenia: | 0 - 65° |
| Horizontálny uhol otočenia: | 0 - 360° |
| Pozorovací uhol, horizontálny (panoramatická kamera): | 51° |
| Bluetooth: | Nie |
| Wi-Fi: | Áno |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Fast Ethernet |
| Bezpečnosť bezdrôtového prenosu: | WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Šírka pásma: | 20 MHz |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Farba: | Biela |
| Spôsob montáže: | Strop/stôl |
| Formát: | Guľový |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 0 - 95% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -10 - 45 °C |
| Video detekcia pohybu: | Áno |
| Detekcia ľudí: | Áno |
| Vzdialenosť nočného videnia: | 10 m |
| Nočné videnie: | Áno |
| Typ LED: | IR |
| Kompresné formáty videa: | H.264, H.265 |
| Redukcia šumu: | Áno |
| Maximálne rozlíšenie: | 2560 x 1440 px |
| Streamovanie videa: | Áno |
| Obnovovacia frekvencia: | 30 fps, 15 fps |
| Technológia redukcie šumu: | 3D redukcia šumu |
| Ovládanie pomocou smartfónu: | Áno |
| Veľkosť optického snímača: | 25,4 / 3 mm (1 / 3") |
| Počet čidiel: | 1 |
| Typ senzora: | CMOS |
| Progresívne skenovanie: | Áno |
| Pevná ohnisková vzdialenosť: | 2,8 mm |
| Maximálna clona: | 1,6 |
| Počet šošoviek: | 2 |
| Pevná ohnisková vzdialenosť (panoramatická kamera): | 6 mm |
| Upozornenia: | The product contains electronic components; do not dispose of with the normal household waste., Avoid direct contact with water to prevent electrical damage., Ensure that the product is properly installed and protected against falling. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
