IP kamera na monitorovanie Foscam W5EP 5 MP POE, čierna
Kód: CIPFSCKAM0058Podrobný popis
IP kamera na monitorovanie Foscam W5EP 5 MP POE, čierna| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Režim deň/noc | Áno |
| Infračervený (IR) filter proti prerušeniu | Áno |
| Široký dynamický rozsah | Áno |
| Podporované umiestnenie | Vnútorné a vonkajšie |
| Model | IP bezpečnostná kamera |
| Výška | 100 mm |
| Priemer | 11 cm |
| Hmotnosť | 380 g |
| DC výstupné napätie | 12 |
| DC výstupný prúd | 1 A |
| Spotreba energie (max) | 5 W |
| Typ zdroja | Jednosmerný prúd, Poe |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 256 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Podporované zvukové formáty | PCM, AAC |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Zorný uhol objektívu, vertikálny | 53° |
| Zorný uhol objektívu, diagonálny | 108° |
| Minimálne osvetlenie | 0 lux |
| Zorný uhol objektívu, horizontálny | 94.5° |
| Typ rozhrania Ethernetu | Fast Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Ochranné funkcie | Vode odolné |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP66 |
| Spôsob montáže | Strop |
| Farba | Čierna |
| Certifikáty zhody | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 80% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 0 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -20 - 40 °C |
| Klasifikácia cieľov na človeka a vozidlo | Áno |
| Aktívny alarm | Áno |
| Video detekcia pohybu | Áno |
| Nočné videnie | Áno |
| Vzdialenosť nočného videnia | 20 m |
| Typ LED | 4 IR LED DIÓDA |
| Maximálne rozlíšenie | 3072 x 1728 px |
| Kompresné formáty videa | H.264+, H.264 |
| Celkový počet megapixelov | 5 MP |
| Podporované grafické rozlíšenie | 3072 x 1728, 1920 x 1080 |
| Typ senzora | CMOS |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Video cameras |
|---|---|
| EAN: | 6954836098998 |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Režim deň/noc: | Áno |
| Infračervený (IR) filter proti prerušeniu: | Áno |
| Široký dynamický rozsah: | Áno |
| Podporované umiestnenie: | Vnútorné a vonkajšie |
| Model: | IP bezpečnostná kamera |
| Výška: | 100 mm |
| Priemer: | 11 cm |
| Hmotnosť: | 380 g |
| DC výstupné napätie: | 12 |
| DC výstupný prúd: | 1 A |
| Spotreba energie (max): | 5 W |
| Typ zdroja: | Jednosmerný prúd, Poe |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 256 GB |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Podporované zvukové formáty: | PCM, AAC |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Zorný uhol objektívu, vertikálny: | 53° |
| Zorný uhol objektívu, diagonálny: | 108° |
| Minimálne osvetlenie: | 0 lux |
| Zorný uhol objektívu, horizontálny: | 94.5° |
| Typ rozhrania Ethernetu: | Fast Ethernet |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Ochranné funkcie: | Vode odolné |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP66 |
| Spôsob montáže: | Strop |
| Farba: | Čierna |
| Certifikáty zhody: | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 80% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 0 - 90% |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -20 - 40 °C |
| Klasifikácia cieľov na človeka a vozidlo: | Áno |
| Aktívny alarm: | Áno |
| Video detekcia pohybu: | Áno |
| Nočné videnie: | Áno |
| Vzdialenosť nočného videnia: | 20 m |
| Typ LED: | 4 IR LED DIÓDA |
| Maximálne rozlíšenie: | 3072 x 1728 px |
| Kompresné formáty videa: | H.264+, H.264 |
| Celkový počet megapixelov: | 5 MP |
| Podporované grafické rozlíšenie: | 3072 x 1728, 1920 x 1080 |
| Typ senzora: | CMOS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
