Súprava kamery TP-LINK Tapo C630
Kód: CIPTPLKAM0083Podrobný popis
Súprava kamery TP-LINK Tapo C630| Technológia prepojenia | Bezdrôtový |
| Model | IP bezpečnostná kamera |
| Režim deň/noc | Áno |
| Podporované umiestnenie | Vnútorné a vonkajšie |
| Vstavané svetlo | Áno |
| Certifikácia | CE, FCC, JRF, VCCI, RCM, NTRA, NCC, BSMI, DOE, CEC, IP65, RoHS |
| Návod na použitie | Áno |
| Počet kamier | 1 |
| Typ zdroja | Bezdrôtový |
| Vstavaný pevný disk | Nie |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet | Áno |
| Vstavané reproduktory | Áno |
| Zabudovaný mikrofón | Áno |
| Wi-Fi štandardy | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Nie |
| Pracuje s asistentom Google | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa | Áno |
| Farba | Biela |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP65 |
| Formát | Vežička |
| Spôsob montáže | Montáž na stenu alebo strop |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -20 - 45 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90% |
| Video detekcia pohybu | Áno |
| Úroveň hluku sirény | 90 dB |
| Vstavaná siréna | Áno |
| Vzdialenosť nočného videnia | 15 m |
| Infračervená vlnová dĺžka | 850 nm |
| Typ LED | IR |
| Nočné videnie | Áno |
| Kompresné formáty videa | H.264 |
| Maximálne rozlíšenie | 2880 x 1620 px |
| Podporované videomódy | 1620p |
| Obnovovacia frekvencia | 15 fps |
| Celkový počet megapixelov | 5 MP |
| Veľkosť optického snímača | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Pevná ohnisková vzdialenosť | 4 mm |
| Maximálna clona | 1,6 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Video cameras |
|---|---|
| EAN: | 1210002605410 |
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Model: | IP bezpečnostná kamera |
| Režim deň/noc: | Áno |
| Podporované umiestnenie: | Vnútorné a vonkajšie |
| Vstavané svetlo: | Áno |
| Certifikácia: | CE, FCC, JRF, VCCI, RCM, NTRA, NCC, BSMI, DOE, CEC, IP65, RoHS |
| Návod na použitie: | Áno |
| Počet kamier: | 1 |
| Typ zdroja: | Bezdrôtový |
| Vstavaný pevný disk: | Nie |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 512 GB |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Áno |
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Nie |
| Pracuje s asistentom Google: | Áno |
| Pracuje s Amazon Alexa: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP65 |
| Formát: | Vežička |
| Spôsob montáže: | Montáž na stenu alebo strop |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 60 °C |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -20 - 45 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Video detekcia pohybu: | Áno |
| Úroveň hluku sirény: | 90 dB |
| Vstavaná siréna: | Áno |
| Vzdialenosť nočného videnia: | 15 m |
| Infračervená vlnová dĺžka: | 850 nm |
| Typ LED: | IR |
| Nočné videnie: | Áno |
| Kompresné formáty videa: | H.264 |
| Maximálne rozlíšenie: | 2880 x 1620 px |
| Podporované videomódy: | 1620p |
| Obnovovacia frekvencia: | 15 fps |
| Celkový počet megapixelov: | 5 MP |
| Veľkosť optického snímača: | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Pevná ohnisková vzdialenosť: | 4 mm |
| Maximálna clona: | 1,6 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
