ALPHA SPIRIT WET Mono Sardina z banano - mokra hrana za pse - 400g
Kód: DLPALSKAM0006Podrobný popis
ALPHA SPIRIT WET Mono Sardina z banano - mokra hrana za pse - 400g| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Alergia na potraviny |
| Forma | Pevné |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia | Plechovka |
| Hmotnosť | 400 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia, Gastrointestinálne problémy, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Use before the expiry date., Not intended for human consumption. |
| Hrubá vláknina | 1,5% |
| Obsah vlhkosti | 75,5% |
| Obsah tuku | 8% |
| Hrubý popol | 2,8% |
| Proteíny | 12% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8437013576307 |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Alergia na potraviny |
| Forma: | Pevné |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Podpora trávenia, Gastrointestinálne problémy, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Use before the expiry date., Not intended for human consumption. |
| Hrubá vláknina: | 1,5% |
| Obsah vlhkosti: | 75,5% |
| Obsah tuku: | 8% |
| Hrubý popol: | 2,8% |
| Proteíny: | 12% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
