ANIMAL ISLAND Everyday Mono Duck - vlhké krmivo pre psov - 300g
Kód: DLPANLKAM0025Podrobný popis
ANIMAL ISLAND Everyday Mono Duck - vlhké krmivo pre psov - 300g| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Alergia, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Neznášanlivosť obilnín |
| Hmotnosť | 300 g |
| Typ balenia | balíček |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Vlasy a pokožka, Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | ANIMAL ISLAND Everyday |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Hrubá vláknina | 0,8% |
| Obsah tuku | 5,5% |
| Proteíny | 10% |
| Obsah vlhkosti | 80% |
| Hrubý popol | 2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5904905083944 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Citlivý žalúdok, Pre eliminačné diéty, Alergia, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Neznášanlivosť obilnín |
| Hmotnosť: | 300 g |
| Typ balenia: | balíček |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Podpora trávenia, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Vlasy a pokožka, Budovanie svalov, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | ANIMAL ISLAND Everyday |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Hrubá vláknina: | 0,8% |
| Obsah tuku: | 5,5% |
| Proteíny: | 10% |
| Obsah vlhkosti: | 80% |
| Hrubý popol: | 2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
