SYTA MICHA Chef Mono Turkey with vegetables Junior - vlhké krmivo pre psov - 400g
Kód: DLPSMHKAM0037Podrobný popis
SYTA MICHA Chef Mono Turkey with vegetables Junior - vlhké krmivo pre psov - 400g| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Typ balenia | Plechovka |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia |
| Hmotnosť | 400 g |
| Forma | Pevné |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Obdobie rastu, Bez lepku, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Budovanie svalov |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Séria | SYTA MICHA Chef |
| Hlavná chuť | Morka |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Obsah tuku | 3% |
| Proteíny | 10,6% |
| Hrubá vláknina | 1,1% |
| Obsah vlhkosti | 81,7% |
| Hrubý popol | 1,4% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5906109636476 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Typ balenia: | Plechovka |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Alergia |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Forma: | Pevné |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Obdobie rastu, Bez lepku, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Precitlivenosť na potraviny, Monobielkoviny, Budovanie svalov |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Séria: | SYTA MICHA Chef |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Obsah tuku: | 3% |
| Proteíny: | 10,6% |
| Hrubá vláknina: | 1,1% |
| Obsah vlhkosti: | 81,7% |
| Hrubý popol: | 1,4% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
